| bdn23 a întrebat:

De ce fetelor le e frica sau le e scarba, sa faca sex? deci vreau multa seriozitate. Cel mai concret si cuprinzator raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Cola001 a răspuns:

Cine zice ca le e scarba sau frica?laughing mrg...majoritatea.le e frica (daca sunt la inceput) deoarece.DOARE.scarba.tot la fel daca nau mai incercat deoarece se gandesc(virgula) ca e ceva.mda mai dezgustator. murdar etc.happy abia dupa ce au incercat pot spune cum e

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Simt asta doar cele care nu sunt pregatite sa faca pasul.

| ascovit a răspuns:

Motivele ar fi ca:
-fata este minora, neajunsa nici la preadolescente9pubertate)
-nu e pregatita
-

| CandyES a răspuns:

Frica le este virginelorhee hee iar asta dispare dupa ce au facut'o iar scarba nu au auzit sai fie vrune-i fete, eu sunt si sicer scarba nu am chiar deloc, putina frica da de durere nu altceva.

| Lollipopy a răspuns:

Frica iti este prima, a 2a, a 3a oara apoi devine placere. si de scarba nu am auzit... thinking

| Fericire04 a răspuns:

Poii.in primul rand.frika sau scarba asta nu se gaseste la toate fetele.cum bine stim.sunt unele.f.dezinhibate cand vine vba de sex.Insa.dupa parerea si categoria din care fac eu parte treaba sta asa: O fata cuminte isi doreste o iubire curata, iar partea cu sexul nu i se pare absolut necesara.atat timp cat exista dragostea aceea pura.Scarba cum zici uh apare.in momentul in care.intervine de asemena si orgoliul.o fata cu o reputatie buna, desigur nu ar vrea sa se puna in ipostaza de a face sex. Exista si putina frica e boli si chestii care amenintsa sanatatea.Iti zic eu sigura ca 2tipuri de fete fac sex[toate]:

1. Cele care o fac indiferent daca exista iubire.o fac cu oricine, oricand.orikum.placere.sau vedetism.
2. Cele care o fac cu iubitul lor dupa o lunga perioada de relatie in care iubitul i`a demnostrat iubire sincera, in care i`a castigat increderea etc.
P.S": Cred ca scarba aapare daca nu`i sentimentrolling on the floordaca esti tarfa. daca Nu iubesti tot la iubitu taubig grin :X.sau daca mna.e putin stangaci la inceput :d. Funda?:X

| Choco a răspuns:

Frica le e frica la virgine happy de durerea de prima data
scarba habar nu am. nu am auzit nici o fata sa zica ca ii scarba sa faca sex... eventual sex oral sau anal. de ala la multe li scarba tongue

| Choco a răspuns:

Frica le e frica la virgine happy de durerea de prima data
scarba habar nu am. nu am auzit nici o fata sa zica ca ii scarba sa faca sex... eventual sex oral sau anal. de ala la multe li scarba tongue`

| yourpussycat a răspuns:

Scarba nu prea stiu sa le fie fetelorlaughing...frica insa da celor care sunt virgine deoarece au impresia ca va fi ceva rau si ca sunt o gramada de pericole, dar ele nu stiu ca nu e nimic rau in a face sex, dar sex protejat.Deci copii protejati'va si atunci nu o sa mai fie nici o senzatie de frica ci doar de placere