| Andreuta12 a întrebat:

(Pentru practicantele de sex oral) Cum ati descrie textura si gustul spermei? Cel mai cuprinzator raspuns primeste fundita

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Micuto, ai uitat ca nu toate si gusta, sau inghit, si ai mai uitat si de gay-ii care mai stiu si ei cate ceva la capitolul asta!

Cele care nu inghit, o mai folosesc si ca "tenofin" facial, sau al decolteului! - pentru ca are si substante nutritive, pentru a-i mentine vii si competitivi pe micutii campioni olimpici!

| Hmmmm a răspuns:

Ce ar fi incerci si pe urma sa te intorci la noi cu detaliile?
apropo.mancam.pofta buna mie!

| oz a răspuns:

Alba, fluida, matasoasa, hranitoare.gustul? coca cola+gem de caise.
Pana nu gusti nu ai cum sa stii daca te-am mintit, nu?
Sari cu fundtiza pana nu ma autodistrug...

| JustMeBăi a răspuns:

Sa stii ca mancam... dar deodata mi-a venit rau...

| andreikol a răspuns:

Owo :O:O:O
Inca sunt mica big grin, dar nu as vrea sa incerc asa ceva NICIODATA, NEVER NEVER NEVER big grinbig grin

Dar de ce te intereseaza aceste chestii?