| CAMIOANIEEE a întrebat:

big grin,metinul chiar dauneaza pc-ului? am auzit de la cineva,am cautat pe net si nu am gasit nimic,nu imi ziceti ca nu e bine sa joci metin ca iti pierzi mintile,vreau raspunsul la aceasta intrebare si sa fie concret! cel mai concret raspuns si PRIMUL primeste fundoaie!big grin, si daca e si mai concret primeste si vot inteligentbig grin

Răspuns Câştigător
| Chuchk a răspuns:

Ro nu contine virusi! Iti poate distruge calculatorul doar daca nu ai cerintele minime de sistem
OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
CPU - Pentium 3 1GHz
Memorie - 512M
Hard Drive - 2 GB
Placa grafica de memorie - Placa grafica de baza cu minim 32MB RAM
Placa de sunet - Support DirectX 9.0
Mouse - Mouse compatibil cu Windows-ul
Cerinte de sistem recomandate
OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
CPU - Pentium 4 1. 8GHz
Memorie - 1G
Hard Drive - 3 GB
Placa grafica de memorie - Placa grafica de memorie de minim 64MB RAM
Placa de sunet - Support DirectX 9.0
Mouse - Mouse compatibil cu Windows-ul. Deci daca ai tot ce e sris mai sus insemna ca PC-ul tau e amic bun cu Metin2RO

28 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar dauneaza are virusi si e naspa mereu numai patchuri risti keyloggere porcarii

| CAMIOANIEEE explică (pentru anonim_4396):

Patchurile se descarc de pe siteurile oficiale, si nu sunt prost ca stiu ce e ala un keylogger, doar nu sunt incepatorstraight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Jocul e aiurea si plin de registry care iti umplu pc-ul si ti-l incetinesc, daca stergi registry nu iti mai merge jocu.

Răspuns utilizator avertizat
| Chuchk a răspuns:

Metin2 a fost creat de gameforge el nu contine nici un virus cel official el dauneaza pc-ului dvs doar daca nu aveti cerintele necesare adica:Cerinte minime de sistem
OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
CPU - Pentium 3 1GHz
Memorie - 512M
Hard Drive - 2 GB
Placa grafica de memorie - Placa grafica de baza cu minim 32MB RAM
Placa de sunet - Support DirectX 9.0
Mouse - Mouse compatibil cu Windows-ul
Cerinte de sistem recomandate
OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
CPU - Pentium 4 1. 8GHz
Memorie - 1G
Hard Drive - 3 GB
Placa grafica de memorie - Placa grafica de memorie de minim 64MB RAM
Placa de sunet - Support DirectX 9.0
Mouse - Mouse compatibil cu Windows-ul
Atentie acest lucru este valabil si la serverele private:Memoria insuficienta a placii grafice de memorie poate duce la pierderea FPS. Configureaza-ti setarile jocului pentru a evita aceasta problema.
Uneori mai sunt client-uri cu virusi dar va sfatuiesc sa scanati orice client de metin2 privat.
Multumesc anticipat
P.S:Funda?

| CAMIOANIEEE explică (pentru Chuchk):

Am calculator cu placa video 512MB, 4GB RAM, procesor Intel dual-core 2, 4ghz E2220, si private am jucat numai din astea care chiar nu mint detinatorii ca nu au virusi, ca la cum sunt antivirusurile.....multe falsuri pozitive sau chiar nu tii detecteaza

| Adita1988 a răspuns:

rolling on the floor

| CAMIOANIEEE explică (pentru Adita1988):

Cat de prost poti fii...pot sa stiu ce e asa amuzant?

| Adita1988 a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Saaaaa maaaaaa pisss pe ma-taaaaaawinking du-te lacheule la munca nu la metin

| CAMIOANIEEE explică (pentru Adita1988):

Se vede ca ai neam de tzigan...mai bine du-te tu altundeva ca eu nu ma cert cu toti nespalatii.Ai inteles? eu vorbesc cu d-astia mai cu creier(ex cei care vor sa ma ajute la intrebarea asta)

| Adita1988 a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Ai sa mori in fata pc-ului laughing

| CAMIOANIEEE explică (pentru Adita1988):

Si tu la munca de jos cersind 5 banistraight face

| Adita1988 a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Lacheule

| CAMIOANIEEE explică (pentru Adita1988):

Tu esti bolnav ma.

| Adita1988 a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Stiu ca-s bolnav am alergie la nobi ca tine laughing

| CAMIOANIEEE explică (pentru Adita1988):

N-am ce discuta cu prosti...ai aflat si tu de TPU si raspunzi prosteste pe la intrebari.

| ViViAnALaNa a răspuns:

Eu m-am jucat metin2 si nu am avut nici o problema la PC thinking Eu stiu ca numai serverele private pot avea virusi, adica de obicei jocurile MMORPG gen metin2, 4story etc. nu au virusi pentru ca sunt jocuri oficiale... adica, eu asa stiu.

| davidiu a răspuns:

Pai, metin 2 creeaza dependata. Iti incetineste calculatorul e o prostie de joc.
PS: Am jucat metin 2 ro 4 ani si nu mai imi trebuie

| CAMIOANIEEE explică (pentru davidiu):

Ai citit ma toata intrebarea? am zis sa nu raspundeti cu chestii din astea ca iti distruge mintiile sau ceva de genul,si depinde de pchappy,la mine nu e bai,nu fac deloc lag,dar vreau sa stiu daca sa mai joc in continuare sau nu, nu vreau sa virusez pc, dar nu mai spune ca creeaza dependenta ca stiu, si nu joc ca nebunul, joc echilibrathappy