| Bogdan2233333 a întrebat:

De ce fetelor le e susine sa recunoasca ca se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Până la urmă de ce ar trebui ORICINE să spună sau să recunoască ce face în intimitatea lui? Gen ce obligație am eu ca persoană să-ți recunosc ție ceva?

| Bogdan2233333 explică (pentru Adry05):

Nu la asta ma refeream

| Adry05 a răspuns (pentru Bogdan2233333):

știu da ca idee, tragi un om/oameni la răspundere că de ce nu recunosc ei chestii din viața LOR intimă. Înțelegi unde-i problema?

| RAY a răspuns:

Omule astea sunt chestii intime, nu vad de ce trebuie sa te intereseze pe tine ce fac fetele

| corbulalbrosu a răspuns:

Persoanele care se ghideaza si au comportamentul axat pe morala crestina au convingerea ferma ca orice lucru de natura intima este... secreta si din acest motiv, astfel de aspecte nu se pot divulga si cu atat mai putin discuta. big grin Simplu nu-i asa?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pot trimite felicitari azi, trebuie sa intri la setari si in josul paginii ai *Vreau sa primesc mesaje de la... si alegi toti membrii TPU/prietenii mei * si salvezi caci altfel nu-ti pot trimite mesaje.