| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetelor le place sa dea cu piciorul la genul de baieti frumosi si de treaba? Nu spun eu asta ele mi-o spun,si nu putine, ca ma apreciaza ca sunt asa mai sentimental, si ca ar fi norocasa fata care va dorii sa fie cu mine.Nu de alta pun intrebarea asta,dar am fost refuzat de o fata de care eu m-am indragostit,si ea se tot vaicarea de fostul ei ca tot o insela si multe altele,dar ea nu poate sa-l uite pe ala,si din cauza asta nu vrea sa fie cu mine,crede ca nu crede ca m-ar putea iubii,desi din ce vad eu ii chiar place de mine.Dar de ce sa nu vrei sa-mi acorzi o sansa? Si chiar ea mi-as zis ca sunt foarte frumos si de treaba,numai inteleg nimc, dau la o parte baietii sufletisti care chiar le pasa de ele, si ea e indragostita tot de ala cauria nu-i pasa de ea.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca daca umbla cu baieti macio si musculosi, sunt mai protejate si mai multumite sexual!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru că ele au picioare frumoase.

| wolder a răspuns:

Crede ca nu crede - asta e foarte tare =)

se gandeste la ala pentru ca-l iubeste si nu vrea sa fie cu tine d-aia ha tongue.

| unknøwn a răspuns:

Ştii,băieţii buni sunt de treabă şi atât, exact ce e destul pentru a deveni prieteni şi atât.
Ştii vorba aia... _fetelor le plac băieţii buni, dar sefut cu băieţii răi._
Şi tu ai luat-o de bună?
Bă, fii atent aici la o chestie.
Să nu iei de bun ce zice o fată, ci ce FACE.
Ele habar n-au ce le place.

| piticelm a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea,dar daca tu esti acela din poza,nu esti frumos,esti doar un simplu baiat si atat, nu esti ''wow''. Acum sa iti raspund la intrebare, ea iti poate un milion de complimente, sa se puna si la picioarele tale, dar daca inima ei este in alta parte...sorry,poti sa-ti iei gandul.Sta cateva luni, saptamani sau zile, dar tot dupa dragostea ei se duce si pana la urma poate nu vrea sa isi bata joc de tine, stiind ca ea iubeste pe altcineva happy

| NotToday a răspuns (pentru piticelm):

Lasa ca poza ta e una extraordinara... Care inima? Aici e vorba de mentalitatea romaneasca, de prostia omeneasca. Nu confunda sentimentele cu prostia! Cu ultima parte iti pot da dreptate.

| piticelm a răspuns:

Mai sus era ''ea iti poate face un milion de complimente'' big grin