| wannabe a întrebat:

De ce sunt multi baieti timizi si multe fete care sunt foarte indraznete, cand vine vorba de legat prietenii sau relatii?

Răspuns Câştigător
| Mell1321 a răspuns:

Tin sa cred ca multe lucruri s-au schimbat, fetele in zilele de azi au mai mult tupeu decat baietii si lor le e frica intr-un fel de chestia asta, nici eu nu stiu de ce, dar imi place:X, ne face sa fim mai superioare decat ei big grin

| wannabe explică (pentru Mell1321):

Gura pacatosului adevar graieste. blushing
big grin :* sa inteleg ca tie iti place sa domini smug?

| Mell1321 a răspuns (pentru wannabe):

Cam asa ceva laughing. Sunt sincera si daca am ceva de spus, spun in fata, chiar daca adevarul doare, sau deranjeaza. Multi o sa te aprecieze pentru chestia asta, iar multi nu. Asa sunt eu si mai nebuna si mai sincera, nu ma prefac in fata nimanui, daca ma place asa cum sunt e ok, daca nu si atunci e ok.Nu ma schimb pentru nimeni.

| wannabe explică (pentru Mell1321):

Frumos. foarte bine ca esti asfel.
dar oare care sunt motivele pentru care un baiat poate fi mai timid ca o fata?
ce l-a infuentat sa aiba un asemenea comportament?

| Mell1321 a răspuns (pentru wannabe):

Atitudinea ta mai directa decat a lui.Increderea pe care o ai tu in tine.

28 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

M-ai facut sa rad in hohote.ok unele fete sunt extrem de tupeiste pentru ca au devenit extrem de adica numai fete nu se pot numii poate un altfel de baieti sunt un fel de baiat fata.ok? Voi fetele ati devenit extrem de tupeiste pentru ca vreti sa dovediti ca aveti curaj dar totul se termina extrem de prost zic eu si cel care sufera cel mai mult la sfarsit sunte ti voi fetele pentru ca ati ales gresti si in mare graba.ok? hahaha,laughing))))Deci Graba Strica Treaba ok?

| wannabe explică (pentru alecsalecs):

Ok? laughing

| Mell1321 a răspuns (pentru alecsalecs):

Nu e graba, e pur si simplu tupeu ca sa nu le aratam ca ei sunt mai tari ca noi, ne incercam si noi norocu laughing.

| wannabe explică (pentru Mell1321):

laughing simpatic si amuzant raspuns.bravo big grin

| alecsalecs a răspuns (pentru Mell1321):

Ok si cum se teermina totul te obicei? cine sufera mai mult? Acum scuza ma ca ti zic dar eu ca baiat m as simti aiurea sa vina o fata la mine si sa mi faca avansuri mm as simti jignit..Scuza ma ca ti zic dar cred ca este si vina baietilor care le place sa vina fata la iei si nu iei la voi...laughing)

| Mell1321 a răspuns (pentru Mell1321):

Si unele fete chiar isi incearca norocu si risca intr-adevar sa sufere. Insa sunt altele care nu isi mai asculta sentimentele din cauza ca au trecut prin multe si stiu cum sa abordeze un baiat.

| Mell1321 a răspuns (pentru alecsalecs):

Da, dar unii apreciaza asta la fete ca sunt tupeiste, pentru ca scapa ei de vorbit si aburitlaughing. Bine asta depinde eu nu fac chestii de genu, eu pur si simplu le dau doar un impuls si apoi cand umbla dupa mine ii tratez cu indiferenta big grin

| wannabe explică (pentru Mell1321):

Hoata ce esti tu big grin
laughing

| PsihinG a răspuns (pentru alecsalecs):

Daca iubirea are un sfarsit, v-a suferi cel care a pus mai mult sentiment. Cred ca e logic.
Si nu te umfla in pene asa tare, ca o fata poate sa te faca sa te indragostesti de ea si fara sa-ti faca avansuri sau sa vina sa ti-o ceara.

| alecsalecs a răspuns (pentru Mell1321):

Pai vezi asta i chestia care unii baieti nu au habar cind unei fete i se acorda prea multa atentie se crede regina pamantului""laughing)De aceea acei baieti merita ce le face ti voi laughing))

| Mell1321 a răspuns (pentru wannabe):

Multumesc :X

| wannabe explică (pentru Mell1321):

Cunosc pe cineva care face la fel ca si tine.
si da rezultat big grin
jos palaria laughing

| Mell1321 a răspuns (pentru wannabe):

Trimite-mi mesaj cu id-ul tau ca eu cica nu pot sa iti trimit mesaj.

| wannabe explică (pentru Mell1321):

Ok.nici o problema. big grin
ti-am trimis :*

| Mell1321 a răspuns (pentru wannabe):

Da, stiu...chiar da tongue.Imi pare rau ca am realizat prea tarziuhee hee

| wannabe explică (pentru Mell1321):

Niciodata nu e prea tarziu big hug

| alecsalecs a răspuns (pentru PsihinG):

Un Astfel de baiat este un baiat alintat, careia ii place sa i se faca totul de a gata. fara sa puna prea mult suflet intr o relatie..deci nici decum nu va avea foarte mult de suferitlaughing)

| PsihinG a răspuns (pentru alecsalecs):

Nu spune asta, pentru ca nu se stie ce rezeva viata si tocmai cel care a ras mai tare sa fie cel mai afectat ulterior.
Viata se razbuna pentru toate greselile pe care le facem.

| PsihinG a răspuns:

Pentru ca la adolescenta e normal sa fie asa si mai precis pana la varsta de 16 ani.
Dupa aceasta varsta rolurile se inverseaza.
Toate acestea se intampla pentru ca fetele se maturizeaza mai repede decat baietii.

| wannabe explică (pentru PsihinG):

Bun rationament. multumesc

| IoanaXd a răspuns:

Eu sunt fix invers. Foarte timida si nu stiu cum sa scap de asta. Vreun raspuns, ceva? straight face Nu ii pot spune unui baiat in fata ca il plac sau ceva de genu asta.laughing Pur si simplu mi se pare si intr-un fel urat. Dar e naspa cand si el e timid laughing Cum pot intreba un baiat lucru asta?

| IoanaXd a răspuns:

Dar am vazut si fete care s`au dus la niste baieti si i`au intrebat daca vor sa fie cu ele(si a mers laughing ) As face si eu acest lucru, dar imi este frica sa nu rada de mine si sa nu ma ia in serios sad

| wannabe explică (pentru IoanaXd):

Daca esti indraznet ai de castigat :-s ioana

| gzd a răspuns:

Baietii sunt in mare parte doar niste masti care vor sa se foloseasca de fete.iar acum fetele sau trezit la realitate...si-au dat seama ce insemna sa fii fata si cum trebuie sa te comporti cu ei! Daca nu le spui in fata adica sa le arati ca esti tupeista te iau de naspa..deci nici un folos...Iar fetele tot o data is doresc relatii bazate pe sinceritate si respect nu numai pe sex sau din astea. Deoarece ele sau maturizat si mai repede decat un baiat de varsta lor!