| Deea5546 a întrebat:

De ce fostul meu prieten fuge de mine? I-a spus celei mai bune prietene ale mele ca ar avea prietena, acesta i-a cerut o poza si i-a zis ca nu are si ca astepta sa intre si ii trimite poza si nici pana in momentul de fata nu i-a trimis nimic. Avem acelasi grup de prieteni.Cand apar eu el se duce totimpul in casa.Si i-a mai zis prietenei mele ca ii inchis telefonul la respectiva, el nu are minute stiu asta 100%. I-a zis la o prietena(alta) ca i-am facut foarte mult rau si ca nu mai ma poate ierta si chestii din astea.As vrea sa ma impac cu el. Oare el mai tine la mine? Cum sa fac sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| b3autyisland a răspuns:

Vrea doar sa te faca geloasa si atat!

1 răspuns:
| kirin a răspuns:

Depinde ce rau i-ai facut.de obicei baietii sunt mai iertatori si ingaduitori cu fetele.dar "sa nu sara calu" acum eu nu stiu ce rau i-ai facut tu.dar incearca sa il prinzi de mana data viitoare cand vrea sa plece si mergeti undeva doar voi 2 si vorbiti despre chestia asta. daca asculti de sfatu meu bine. daca nu asta ebig grin mi-am dat cu parerea