| Bujor_Mirela_2001 a întrebat:

De ce in majoritatea parte baietii cand saruta o fata pun mana pe sani si in zona intima?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca suntem excitati

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si unde ai vrea sa iti puna mana? pe talpi? la subrat?

| cosmin986522 a răspuns:

Daca nu puneau mana pe sani sau zona intima nu iti mai faceai tu cont si nu aveai ce intrebari sa pui pe TPU

| RAY a răspuns:

Eu cand sarut o fata ma rog si pun mana pe icoana din buzunar, doamne sa nu aiba si asta hiv ca am o mare colectie de bts, ca ne place de asta punem mana, eu cand am pus mana pe sanii lui iubita mea i-a iesit laptele din sanii zici ca era maicamea iar eu bebelasul ei, ce romantic

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca-i excita gestul ala!

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca doar procedand asa, li se mareste emotivitatea, creste excitatia si aceste senzatii si sentimente provoaca intrarea in erectie a lu'i "ala micu". laughing

| mentholinks a răspuns:

Pentru ca asta le place.

| Nemessys a răspuns:

Pentru ca sunt excitati si simt nevoia de a face asta. Multi pun mana la cur pentru ca acolo le vine cel mai usor atunci cand saruta o fata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asta ii excita. Unde ai vrea sa puna mana?