| PisicutzaCenusie a întrebat:

De ce insala femeile?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

De ce inseala barbatii? straight face

13 răspunsuri:
| SussieLex a răspuns:

Chiar vrei sa stii? Uite cum facem, eu iti spun de ce insala femeile, iar tu-mi spui de ce insala baietii, ok? Cu toate astea cred ca raspunsul e acelasi in ambele cazuri. In primul rand, eu mi-as insela prietenul/iubitul/etc. pentru a ma razbuna in cazul in care acesta ar face acelasi lucru. In al doilea rand as fi infidela daca tipul s-ar purta atat de urat, incat sa ma determine sa ma indepartez de el. Iar al treilea motiv ar fi plictiseala. Tu ai sta dupa o tipa de la care ai scoate cuvintele cu un cleste( in general cu o persoana foarte seaca)? In orice caz, tine minte ca o femeie nu insala fara a avea un motiv. Eu una, decat sa fac asta mai bine pun punct relatiei, dar exista femei care au un interes anume si nu-si permit sa spuna stop. Acum depinde. daca nu esti atent la persoana pe care o ai langa tine, a cui e vina ca ai o prietena/ iubita/ nevasta "biblioteca pentru toti"?laughing)

| papusica987 a răspuns:

Pentru ca nu au acasa ceea ce vor si cauta in alta parte.

| Against a răspuns:

1. Or fi prea panarame
2. Razbunare
3.Or fi prea curve laughing

| RazvanRms a răspuns:

Pentru ca toate-s la fel, da tu lasa femeile si du-te la mario happy

| DOARoVIATA a răspuns:

De placere, vor sa incerce si alte dimensiuni

| Darkangelzn a răspuns:

Pentru ca vor sa cunoasca si mai multi barbati deoarece nu o sa le ajunga unul.

| LolitaHaze a răspuns:

Pentru ca nu exista doar un tip dragut. Exista mai muuulti laughing) JK

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Pentru ca nu sunt satisfacute, nu sunt iubite si nu sunt apreciate pentru ceea ce sunt! :p