| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu vrea ca scot "zgomote" cand facem dragoste, eu nu pot sa scot nu-mi place mi se pare aiurea, iar daca nu simt nevoia sa "urlu" de ce sa o fac? El spune ca nu ma excita si de aia, dar ma excit. Ce sa fac sa-l conving cal excit fara sa "urlu"?

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da spune-i draga ca nu vrea sa-l si zgarii pe spate? Ca unele asa fac cand is tare incinse. rolling on the floor
Ce sa zic eu, nu ar trebui sa-ti ceara sa faci ceva ce nu simti, ar trebui sa "deduca" cum te simti dupa alte semne. Dar se intampla uneori sa nu fie asa. Am patit asta cu sotia mea, ca a durut-o cand am facut dragoste (de vreo doua ori) in 6 ani, si nu mi-a spus decat dupa. I-am zis sa nu mai faca asa ceva niciodata, nu vreau sa simt numai eu placere. straight face
Si ea este genul tacut, dar m-am bucurat mult cand am scos cate un geamat de la ea. big grin
Ei bine, ce sa zic eu, nu geme daca nu simti a geme, dar nici sa nu musti perina atunci cand simti ca-ti vine sa o faci. thinking

| Miauti a răspuns:

Pai nu tipa scoate si tu un zgomot dala mai slab

| zayidee a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa vb cu el, sa ii explici, ca ceea ce face, iti place mult, si ca nu ar fi mai incantat daca ai mima, niste tipete, si sa te comporti ca o starleta porno daca nu simti nevoia sa faci asta. placerea nu se masoara in intensitatea decibelilor. parerea mea e ca ar trebui sa fie mai atent la ceea ce iti doresti tu, si nu sa puna in aplicare ceea ce vede la filmele xxx.

| Adyr0 a răspuns:

Poi fa mai cu pofta cand e randul tau, ce aiurea suna laughing, ca sa-si dea seama. Alta cale nu vad. Mai scoate si tu un geamat de placere din cand in cand, un ohhhh acum, un ahhh mai incolo. Sincer si eu mi-as pune semne de intrebare daca n-as auzi nimic de la fata.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Pai daca nu te face sa urli de placere, cum poate sa-ti ceara sa o faci? Mi se pare jenanta pretentia lui!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Lollaughingpai daca vrea sa scoti sunete spune-i din partea mea sa se duca sa-si ia o chitaitoaree! Nu va e rusineangry femeile nu sunt masini de urlat si nici de excitare pentru voi cretinilorx( daca nu snteti normali faceti la*a.si gata. Eventual scoateti voi sunetewinking

| brosu a răspuns:

Are o imagine preconcepută, tu eşti normală.
Întreabă-l de ce crede că trebuie să "urli", s-a uitat prea mult la filme porno? Crede că fetele trebuie să fie după un şablon? A mai avut pe cine va care făcea aşa?
Vezi ce reacţie are la întrebările astea. Dacă tot mai insistă lasă-l pentru că el nu face dragoste cu tine ci cu o imagine din mintea lui.

| Alinutza_5368 a răspuns:

Spune-i iubitului tau asa:ca daca vrea poti sa urli de nebuna dar nu ar insemna nimic pentru tine (chiar incearca intr-o noapte sa te prostesti si sa te faci ca gemi sa vedem daca il exita). Explicai frumos ca daca nu te-ar excita nici nu ar putea sa faca calumea dragoste cu tine pentru ca tear durea plus ca ai fi foarte incordata si multe altele. Ia spune-i tu lui sa se puna in cap in timp ce faceti dragoste sa vedem el o face? Daca nu vrea sa intelegea unele lucuri si incarca sa te forteze nu stiu daca e iubitul potrivit.

| mygirl_the_best a răspuns:

Eventual cand faceti dragoste strange picioarele si apoi lasale usora desfacute si in timp cand ajunge nu trebuie sa tipi continu poti sp doar un, au, oh, ajunge...

| KAMYTZU a răspuns:

rolling on the floor bv adyr0