| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Buletinul prietenului meu este la mine si el este plecat la Bucuresti si m-a rugat sa-i fac un abonament la cosmote dar nu stiu daca am voie sa fac in lipsa lui (zice lumea cai furat buletinulaughing ) se poate fara el?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, deoarece trebuie semnat contractul si se semneaza numai de catre titular. Daca ti-ar fi dat o procura speciala, pentru a incheia contractul si a semna in locul lui, ai fi putut face abonamentul. Numai bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu se poate.iti zic niste"reguli"de inscrierewhistlinghee heethinking nu trebuie sa fie minor, daca vrea cineva un abonament trebuie sa se duca el sa-l faca ca mama e in Italia si am incercat sa-mi reinoiesc contracul si nu se poate:Xcryinglaughingcrying[-o

| Jony123 a răspuns:

Nu stiu... Du-te la cel mai apropiat magazin: Germanos, Internity sau alti parteneri Cosmote si intreaba acolo, dar vezi ca o sa te intrebe si adresa lui si va trebui sa o dai! Eu nu cred ca o sa se poata!