| Simonici a întrebat:

Va excitati repede? eu da.cand ma ia un tip frumos in brate,sau ma saruta prieteneste, imi vin in cap tot felul de ideei.sau ma mai excit cand sunt la plaja si vad barbati in slipi si se vede forma, asa un pic sculata in slipi.

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Pai si e logic sunt hormonii e cv normal si mie mi se scoala la scoala degeaba am erectii...acum doar nu oi vrea sa te duci la ala sa il tragi de p***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te excita? http://www.prosport.ro/......xy-4671327

| Pheonix123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui? laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pheonix123456):

Teoretic nu, practic, cred ca nu(

| Rawwwrrrr a răspuns:

E normal. Asa se intampla la multa lume. Nu`i ceva anormal ca te exciti.happy

| robertbora a răspuns:

E vorba de control! daca inveti sa te controlezi nu te mai exciti asa repede!

| Pheonix123456 a răspuns:

E ceva foarte normal, eu ma excit la atingeri foarte tandre