| bluelikenever a întrebat:

De ce nu ma excit cand iubitul meu ma atinge pe sani? ii saruta, etc..stiti voi..mersi.funda

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Poate pur si simplu pentru tine nu este un lucru care sa te excite. Poate corpul tau nu simte ceva "special" in asta. Asa este firea ta tu poate te exciti in alte parti unde eu sa presupunem nu ma excit. E simplu! ^^

6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Mai lasa si pe altii sa te atinga, sa mai diversifici...

| Valeee09 a răspuns:

Nu intotdeauna este suficient sa-ti sarute sanii, sa-i mangaie si etc. Poate trebuie ceva mai mult... Poate trebuie sa treaca la pasul urmator ca tu sa te exciti. Eventual in timpul actului sexual pentru a spori placerea, spune-i iubitului tau sa-ti stimuleze citorisul. Bafta!

| KeporLove a răspuns:

Pentru ca o face mecanic. adica nu are nici un fel de afectiune pentru tine.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Poate ca esti obisnuita cu asta happy

| Regizorul a răspuns:

Poate nu stie baiatu cum sa manevreze mainilehappy

| ady3600 a răspuns:

Pentru ca el te saruta dar nu pe tinewinking