| Dedede a întrebat:

Am si eu o intrebare: Iubitul meu ma saruta pasional pe gat si ma intreaba daca ma excit. Ce simti cand te exciti? Si daca ma excit ar trebui sa-i recunosc ca da sau sa-i ascund ca nu?

Răspuns Câştigător
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Pai...cand te exciti simti niste fiori placuti in tot corpul. Simti o placere foarte faina. Si daca te exciti tare...o sa sune cam ciudat dar te uzi la p*zduca tongue Adica din vagin o sa iti curga o apa groasa si lipicioasa, care se intiiinde tongue Aia e secretie vaginala.
Cand esti excitata tare, simti nevoia sa faci sex, uneori asta se intampla si de la saruturile pe gat, dar nu la toate persoanele. Fiecare are tot felul de ''puncte slabe''. Unele fete se excita daca iubitul le saruta, si in timpul asta le mangaie pe spate, altele pe burta, altele pe picioare, etc happy

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Roroo ti-a spus aprape tot! Dece crezi ca ar trebuim sa-i ascunzi, daca iti place si te exciti?! Nu toate fetele sunt la fel de sensibile la gat, sau in alte zone, de aceea se exploreaza corpul cu mangaieri si sarutari, pentru placere si identificarea zonelor "fierbinti". Fii sincera si recunoaste-i! Ai mai mult de castigat!

| VadTot a răspuns:

Pai tu de ce crezi ca te saruta pasional! Acum depinde de tine daca ti place sau nu! Daca ti place Normal ca trebuie sa i spui adevarul nu sa l minti ca se va simti ca un fraier daca tu nu te simti bine! ok?

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! a exita inseamna cand te exciti.(samti ceva in acel loc unde de ex cineva te saruta, atinge). Daca te intreaba daca te exciti eu spun sa ii zici ca DA.

P.S: Baietilor le place sa auda ca o fata se excitawinking
Succes

| LucianP a răspuns:

Rorooo a dat cea mai buna explicatie happy

| rebecca987 a răspuns:

Fiecare reactioneza diferit.atunci cand ma excit tremur foarte tare.adica suficient cat sa simta parteneru.
cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui, pentru ca altfel va simti ca munceste in zadar daca tu nici macar nu te exciti si se va simti penibil.Succes! :*

| LoVeYoUtO a răspuns:

Cand te exciti simti un fior necontrolabil, o atractie fizica fata de o persoana. ai intuitia de a face ceva ne mai facut ceva interzis. e greu de descris