| Albãstriţaxx a întrebat:

De ce ma indragostesc tot timpul de baietii nepotiviti, adica care nu ma plac? sad

38 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Tuturor ni s-a intamplat macar odata.O sa vina momentul in care si de tine se va indragosti cineva.Trebuie sa ai rabdare.

| Purec a răspuns:

Poate esti prea urata si nu te place nimeni

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Ce raspunsuri de rahat dai!

| Albãstriţaxx explică (pentru Purec):

Nici nu mai vazut daca sunt urata sau nu.Ma rog...deci, faza e ca ma plac multi, doar ca eu il plac doar pe,, x'', si il iubesc, ceilalti se uita doar dupa cwruri, tsate..etc...

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Si daca dau raspunsuri de rahat ce? Ce sunt eu de vina ca nu e destul de inteligenta sa isi gaseasca un iubit? Ce vrei sa ii fac? Sa ma cuplez eu cu ea? Cum vrei sa o ajut? E ori urata ori prea fraiera ca sa cucereasca un baiat

| Purec a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

"Nici nu mai vazut daca sunt urata sau nu.Ma rog...deci, faza e ca ma plac multi, doar ca eu il plac doar pe,, x'', si il iubesc, ceilalti se uita doar dupa cwruri, tsate..etc..."

Problema e la tine. Ce fel de baiat iti place? Daca tu esti o fata cuminte nu o sa poti niciodata sa ai un baiat care are alte "prioritati". Daca il alegi pe ala mai "frumos" dpa care mor toate proastele, nu o sa ai sanse. Incearca sa iti dai seama ce anume preferi tu, cunoaste-te pe tine si o sa ai si succes. Sorry ca te-am jignit mai devreme :*

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Nu am zis sa te cuplezi cu ea.happy Dar asstfel de raspunsuri scad respectul unora.Asa te'ai gandit?happy

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

"Nu am zis sa te cuplezi cu ea. Dar asstfel de raspunsuri scad respectul unora.Asa te'ai gandit?"

Glumeam doar, stai calma! Dar nu te suapra, asa intrebare, asa raspuns. Cum vrei sa ii raspund daca intreaba o tampenie?

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Daca asta e chiar o intrebare ..crede'ma...am vazut altele si mai sihappy

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Intrebare stupida*

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Si de unde ai vrea sa stiu eu de ce baietii pe care ii vrea ea, nu sunt interesati de ea? Lucrul logic care iti poate venii in minte, e ca ori e urata, ori are standarde prea inalte, ori e proasta. Tu ce alegi pentru ea?

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Probabil ca se indragosteste de golanasi d'astia de cartier...Si stim cu totii dupa ce umbla astia.Si poate ea e prea decenta si nu arata ca si tipele pe care le vor acei baieti! Gen:fustite scurte, maieuri decoltate..si etc!

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Deci sa inteleg ca tu zici ca e proasta nu? Doar ca o faci intr-un mod mai frumos. Pe bune ca nu inteleg o fata care se indragosteste de genul ala de baiat. Daca as fi fata, as vedea ce le poate capul si nici nu m-as apropia de ei. Pana la urma gresesti odata..de 2 ori, dar daca o tii numai in asemenea greseli si nu inveti nimic, iti meriti soarta.

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Stii tu vorba aia:"inimii nu ii poti comanda". oricui i se poate intampla sa se se indragosteasca de persoana nepotrivita...happy

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Ba eu zic ca poti. Daca o arzi aiurea dupa golanasi, e problema ta. Eu cum nu ma indragostesc de cine nu trebuie? Evit intotdeauna curvele si proastele si nu am probleme de genul

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

La baieti e cu totul altfel...parerea mea...dar hai sa incheiem ca o sa facem chat aici!

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Pai si baietii pot da de curve, de materialiste, de proaste. Oricum multa bafta. Daca vrei sa mai discutam, te astept sa dai mesaj happy

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Nu pot da mesaj pentru ca's juniortongue

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Imi poti da ca am eu setat asta laughing da daca nu vrei asta e laughing)

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

De ce nu apare ce ai scris?laughing)

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Am scris doar pentru mine laughing sa vad doar eu

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Asa,,acum vadrolling on the flooraiurea si cu TPU'ul astalaughing). Maine iti dau:devil))

| Purec a răspuns (pentru cr33pygirl):

Asta cu. maine iti dau. suna a amenintare :-s ce imi dai?happy

| cr33pygirl a răspuns (pentru Purec):

Uite'te la mesajelaughing

| Giuvaer a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

TOTI SE UITA DUPA FESE SI SANI ( daca nu cumva sunt orbi sau homosexuali) cat despre alegerea masculului pentru imperechere te sfatuiesc sa fi mai selectiva daca nu vrei sa ajungi sa pui iar aceeasi intrebare aici.

| Love3 a răspuns:

Nu baietii sunt nepotriviti, tu esti urata

| Albãstriţaxx explică (pentru Love3):

Din cate stiu asta e un site pe care ajuti oamenii, nu ii jignestiwinking

| Albãstriţaxx explică (pentru Albãstriţaxx):

Si in plus, nici macar nu mai vazutwinking

| cr33pygirl a răspuns (pentru Love3):

Ce raspunsuri de frustratihappy!

| Satanique a răspuns:

Pentru ca nu esti lezbi

| RAY a răspuns:

Iubirea e ceva ce nu poti impune sa iubuesti pe cine vrei tu si iubesti cateodata pe cine nu doresti dar cine stie de ce nu te plac asta nu te-ai intrebat?

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Fiindca asa ti-a fost harazit, sa nu ai noroc in dragoste dar crede+ma, va veni o zi cand acest lucru se va schimba si iubirea ta va fi impartasita. Crede+ma, nu esti singura

| MetalHead04 a răspuns:

Restul care spun ca esti proasta nu-i adevarat, nu esti ..suntem oameni. dragostea apare cate odata la persoana nepotrivita dar nu e nimic rau cat timp lupti..si daca te simti ca lupti degeaba renunta pentru ca cel care nu te baga in seama nu mai merita!:*

| Andreea1090 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de foarte multe ori.Problema este ca poate te uiti la baieti care deja sunt indragostiti sau chiar au prietena. Oricum nu-ti fa griji va veni si randul tau sa ai un baiat care sa tina mult la tine.Cineva acolo sus a pregatit unul perfect pentru tine pentru ca el mereu face "suflete pereche" potrivite. Sper ca te-am ajutat.Si nu-ti fa griji!

| Bubble99 a răspuns:

Pentru ca asa vrea D-zeu nu ai cum sa hotarasti tu de cine te indragostesti.O sa vina odata Fat Frumos si la tine.

| cicicookie a răspuns:

Ca nu s-a nimerit pana acum unul care sa iti intoarca la randul lui dragostea. Da, dragostea e o loterie.

| NofearBoy a răspuns:

Ca esti proasta si nu sti sa iti alegi baiatul potrivit!

| Mitzura92 a răspuns (pentru NofearBoy):

Ce raspuns de prost gust!