| ralukutz a întrebat:

De ce ma mai cauta fostul meu iubit... daca el e implicat intr-o alta relatie? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Ori lucreaza la ambele capete... ori abia acum isi da seama ce a pierdut...

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca si-a dat seama, acum a realizat cat insem, ni pentru el si poate incearca sa refaca ceva, sau exista si varianta cum ca el ar vrea sa vada reactia ta la cautarile lui, totusi raman la prima varianta, eu cred ca inca are sentimente pentru tine si nu stie cum sa faca sa fie iar cu tine, altfel de ce te-ar mai cauta daca are pe alta si nu ii mai pasa de tine? Eu nu as cauta pe cineva fara motiv, daca as cauta pe fostul iubit ar fi pentru o eventuala impacare...

| fabiola a răspuns:

Pentru ca este neserios, daca tinea la tine nu renunta si nu se implica intr-o noua relatie. Oricum cel mai bine este sa-l intrebi!

| fabiola a răspuns:

Daca parerile celor de aici le apreciezi cu stupid, atunci e bine sa nu mai pui intrebarea:voi ce parere aveti? ci pur si simplu:ghiciti de ce ma cauta fostul iubit? Nu ma deranjeaza acel vot pe care nu mil-ai dat numai mie, ci logica si modul tau de a gandi.Asa poate faci si in viata, ceri ajutorul iar dupa ce il primesti, il palmuiesti pe cel care te ajuta? Ma intreb cate voturi stupid primesc acum? Oricum, eu iti multumesc pentru toate!

| cotzobel a răspuns:

Cel mai bine il intrebi pe el. imagineaza-ti ca toata lumea iti rasp ca vrea sa mai fiti impreuna, tu iti faci sperante, planuri, ferm convinsa ca te vrea inapoi, si el cand de fapt poate vrea sa te cheme la nunta lui sau mai stiu eu ce...in concluzie, ca sa nu suferi: vb serios cu el!

| cary a răspuns:

Sunt mai multe motive
1)nu te-a uitat
2)esti mai buna la pat ca actuala lui prietena
3)nu primeste ceea ce isi doreste de la actuala si cauta la tine?(sex)
4)vrea sa te agatzi de o speranta desarta ca el o sa se intoarca la tine si sa te faca sa sufere
5)sex...
bafta!@!

Răspuns utilizator avertizat
| lifeForJesus a răspuns:

Sex, sex sau sex! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e sucit si nici el nu stie ce vrea de la viata. Din moment ce sare de la floare la floare isi cam pierde din identitate.
Nevoia de regasire personala. aia'i!