| Dyanes a întrebat:

Urgennnt!
Fostul iubit imi da like-uri, dar nu ma cauta absolut deloc, adica imi da like-uri dar ma ignora. Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți vezi de treaba ta, nu te interesează cu atitudinea lui pe internet, nu uita că are deja o prietenă.
Pa, pa.

neluL
| neluL a răspuns:

Inseamna ca e bine educat!

| madyddd a răspuns:

URGENNNT, du-te si bea un pahar cu apa sa te calmezi.
Ce treaba are viata reala cu facebook-ul?
Nu te mai stresa atat! Pur si simplu, el da dovada de om normal care a trecut peste tot ce a fost intre voi si... te considera ca si celelate fete carora le da "like".
Nimic interesant

| EvilThoughts a răspuns:

Părerea mea e că like-urile alea nu înseamnă nimic.
Dacă era ceva ar fi vorbit cu tine...

| Trolli a răspuns:

Probabil ca i-a placut postarea sau poza!
Sau cum a spus neluL, este un baiat bine educat! laughing

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Doamne lasati facebook-ul, adica doamne, du-te si la prieteni si spune-le mi-a dat iubitu` like fi atent, si, d`aia e fostul` da si el asa sunt uni care dau fara sa se uite deci... :p

| Fatasecsiiii a răspuns:

Nimic interesant...