| Andrəi a întrebat:

De ce ma plac numai fete de clasa a 5-a? laughing)) Doar ce am făcut și eu 15 ani și îmi zic unele fete "Vezi ca X te place" după fata respectiva nu mai iese toată ziua în pauza afara, nu ca mi-ar pasa mie prea mult de ea, eu încerc sa ajung la un liceu ok și sa gasesc niște fete de vârstă mea dar tot din astea de 11-12 ani dau laughing).
La 12 ani ca și acum nu aveam timp de relații dar apai cu o persoana mai mare, dacă n-ar sta în clasa le-as spune sa caute pe cineva de vârstă lor, ce încerc și eu happy.
Revenind, de ce la vârsta mea atrag fete mai mici? Nu ca as fi eu prea frumos sau prea masculin, etc

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au creierul deteriorat si vor armament greu in dotare. Mergi inainte

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca baietii de 15 ani sunt mai putin dezvoltati fizic si psihic, comparat cu fetele de acceasi varsta.

| Anonim53220 a răspuns (pentru Violleta2022):

Gresit, mor cand va aud...chestia asta o fost la baietii de 10-13 ani, daca baietii nu sunt asa cuminti ca fetele, si sunt mai badarani (ceea ce e total diferit fata de maturitate) nu inseamna ca nu sunt maturi, stiu fete de 16-17 ani care au impresia ca relatia e ca in barbie, seriale si filme

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim53220):

Nu trebuie sa mori pentru atatalucr laughing esti tu insuti copil si mai ai destule de invatat.

| Anca32 a răspuns:

Pt ca fetele mai mici mai ales în perioada pubertății sunt atrase de cei mai mari ca vârstă

Răspuns utilizator avertizat
| Anca32 a răspuns:

Ii fi având și tu magnetul tau?

| Depoka a răspuns:

Păi cam așa se întâmplă prin generală... Cu toate ca nu stiu de ce le sta lor capul la asta, dar nici vârsta de 15 ani nu e una "matură ", dar tot mai potrivită decât 11 laughing. Ce poți sa faci? Lasa timpul sa treaca laughing. La liceu poate iti vei gasi pe cineva ok, de care sa-ti placa si sa te placă.

| Anonim53220 a răspuns:

E normal, la toti e la fel.
La fetele de clasa a 5-a le plac baieti de a 8-a si a 9-a, iar la fetele de varsta da (clasa 8-9) le plac baietii de a 11-a sau a 12-a...trist

| ChawChaw a răspuns:

Toate fetele de 11-12 ani se provoaca intre ele care au cel mai tare "iubit" si alte chestii de genul.Ar trebui sa te simti flatatwinking, mai rar ocazie sa te placa cineva laughing

| ValentinOprisan a răspuns:

Ca ai fata de elias flexxx

| Andr?i explică (pentru ValentinOprisan):

Vrei Facebook-ul meu? Nu semăn cu Elias