| VrRos68 a întrebat:

De ce majoritatea femeilor se lasă manevrate de toți boscheții, doar prin simplul fapt că ăia au bani mulți și tupeu?
Multe femei frumoase ajuns să se umilească și să facă ce spun ei pentru o sumă de bani și nu poate nega nici o femeie că banii nu le cumpără.
Ba da,banii le cumpără și ele se vând unor târâturi de barbati care au puțin tupeu și au bani.
Pai pe noi ăștia cu bani mai putini și mai timizi de ce nu ne băgați în seama fetelor?
Și spuneți, v-ati vinde pentru o suma mare unui boschetar de la coltul strazii? Multe o sa negați ce spun acum, dar e purul adevăr din zilele noastre.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand o sa incetezi sa mai faci comentarii prostesti si sa generalizezi despre femei jignindu-le, vei vedea ca se vor uita si fetele la tine.
Cu mentalitatea asta nu vei avea niciodata o femeie!

| Emma30555 a răspuns:

Nu generaliza, sunt fete care au banii proprii fiindca muncesc sau au bani de la parinti, sunt si fete care au iubiti cu situatie materiala modesta, tu vorbesti doat de un procent mic din populatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt atrase de cocalari, dar și ele sunt maneliste, e plin pe tik tok de maneliste, suntem un popor de manelisti.Acum realizez și eu din ce cauza manelele astea infecte sunt mereu in trending pe YouTube.
Mai mult fetele fac așa ce spui tu, femeile se respecta cat de cat, sunt mai mature, înțelepte, stabile psihic.