| iiBeiibiiy a întrebat:

Fetelor! Preferati baieti cu bani, cei "smecheri" sau cei timizi? De ce?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Licuricitrist a răspuns:

Baieti cu bani nu-i prefer deloc, nu sunt o fata materialista, eu preferi baieti care stiu sa fie "smecheri" cand trebuie si timid la fel.Nu vreau unul timid, care sa creada lumea ca-l tin sub papuc, si nici "smecher" sa creada lumea ca el ma tine sub papuc.peace sign

7 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Nu ii prefer nici pe cei cu bani, nici cei smecheri, si nici cei timizi. Am unul si bun, care nu e timid, stie cum sa se comporte cu mine si are o personalitate super. happy

| Couragebv a răspuns:

Pai aia cu bani, sa le faca poftele, evident

| Insomnii a răspuns:

laughing doamneeee de ce aveti aceeasi mentalitateoh go on fiecare e in felul lui cei "smecheri" sunt pentru mine niste afemeiati (fara suparare pentru cei ce se credeau smecheri) si cauta mereu atentia celor din jur, cei timizi trebuie sa scoti de la iei din gura cuvintele cu patentul (crede-ma stiu) cei cu bani depinde aici ca se pot incadra si cei smecheri dar si cei timizi...deci in concluzie nu conteaza stare materiala (pentru mine cel putin) toti sunt baieti/barbati...asa ca mai bine te uiti la caracterul omului decat la buzunarwinking

| supercamila a răspuns:

Cei smecheriwinking pentru ca iti pot oferii un anumit orgoliu,,,

| maria_2139 a răspuns:

Eu prefer baieti care au cate un pic din toate

| SSecret2 a răspuns:

Eu as prefera un baiat la locul lui dar nu foarte timid...sa poata duce o conversatie pana la gata cu o fata.