| Veroniquest a întrebat:

De ce mereu cand iubitul meu spune ca ne vom intalni... spune ca o sa ma sune sa stabilim unde, cand si cum...nu suna si gaseste scuze. I s-a taiat abonamentul. A mers la bunici etc.

Răspuns Câştigător
| ana_7191 a răspuns:

Ori vrea sa se desparta de tine si gaseste scuze pentru a te evita, ori chiar are o problema. sfatul meu ar fi sa discuti cu el si sa incerci sa il intrebi ce se injtampla cu el, de ce nu vrea sa va intalniti.succes

10 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Nu cred ca vrea sa se intalneasca cu tine dn moment ce face asta incearca sa t evit, nu vrea sa t vada...

Răspuns utilizator avertizat
| Utzu_3879 a răspuns:

Probabil ca doar se joaca cu tine... ar trebui sa-i spui ce te deranjeaza.

| crisgently a răspuns:

Joaca-te si tu cu el, nu-l baga in seama vreo saptamana. daca te suna sa va intalniti, gaseste o scuza.vezi ce se intampla.gandeste,ca nu costa bani

| CRM a răspuns:

Buna! cred ca nu ii place cu adevarat de tine de aceea gaseste scuze mereu! happy

| ella_6981 a răspuns:

Pentru ca are alte treburi... e clar ca isi bate joc de tine

| Veroniquest explică:

Am inteles la ce va referiti... dar inainte de chestiile astea "batjocoritoare" ne intalneam, mergeam la suc, in parc si brusc nu mai are minute.Chestii din astea, dar pe mess continua cu :* etc. Ce sa fac, ce sa mai cred?

| Veroniquest explică:

Inainte de a incepe "batjocoreala" ieseam la suc in parc.asta a fost de vreo luna.acum vine vacanta, cu siguranta ii voi cere socoteala, sau cum ziceti voi poate fi adevarat, dar chiar asa consecutiv sa aiba probleme?

| robisson6070 a răspuns:

Pai poate nu mai are chef sa mai vina sau poata chiar a mers la bunici laughing