| LCD a întrebat:

Nu se tine de cuvant! ce sa fac? am fost impreuna, acum suntem...prieteni.Mi-a propus de mai multe ori sa vizitam diferite locuri in afara orasului, uneori pentru o zi, alta data pentru mai multe zile. Vorbim, stabilim si ori nu ma mai suna ori gaseste scuze straight face face asa pentru ca stie ca sunt disponibila pentru el, ca o fraiera. Daca mai vine cu invitatii de astea, ce sa fac? nu respecta ce spune si nu vreau sa fiu pusa in situatia asta penibila de fiecare data

3 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Schimba strategia. Nu-i mai raspunde la telefon de fiecare data cand isi mai aduce aminte sa te sune, fii indiferenta cu el si cu siguranta isi va da seama ca gresit fata de tine.

| jolie a răspuns:

Pai daca te mai invita nu-i mai accepta invitatia spune-i ca esti ocupata iesi cu un baiat spune-i (cu alta ocazie)fii mai indiferenta cu el
succes sper ca ti-am fost de folos cu ceva happy

| claudsadas a răspuns:

Nul mai baga nici tu in seama... daca nu se tine de cuvant inseama lipsa de respect, evital ca nai sa realizezi nimic cu el in continuare sti cum ii dupa o minciuna vine si a doua.