| Zixi a întrebat:

De ce mereu o fata daca are prieten si face sex cu un alt baiat e considerata curva si daca un baiat are prietena si are pe langa el 2,3 fete si face sex cu ele e considerat macho ? thinking

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Eu stiu un lucru, curve is alea care se *** pe bani, dar nu e un lucru frumos sa ai prieten si sa te **** cu un alt baiat iti distrugi imaginea si esti vazuta cu ochi rai de lume si normal ca pentru unii esti o panarama daca faci acest lucru iar la baieti asa sunt considerati ei nu e considerat chiar un macho dar nu cred ca toti baieti sunt la fel si mai ales daca ele ridica coada sunt baieti care nu rezista si o fac dar sunt alti care le si dau peste nas.

5 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

PENTRU ca asta-i viata Baiete...
Hai sa fim seriosi o fata care se F... cu alt baiat cind are prieten nu e C?
Uneori fetele chiar daca fac sex sint considerate C*RVE dar Baietii ce fac sex ii respectam (fiind-ca cu totii stim cit e de greu sa aduci o femeie la pat)...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un baiat care are prietena si o inseala e un dobitoc si un nesimtit nu un macho.

| trol a răspuns:

Cand un baiat e cu o fata si fata nu vrea sex e cat de cat logic ca tipu sa se **** cu altele, dar cand fata vrea sex NU EXISTA CA IUBITU SA NU VREA si daca se duce la altu da e curva ca baiatu se duce din nevoie aia se duce din curiozitae

| GiGica34 a răspuns:

. da si eu am o fata de parca 12 ani la scoala ca se *** cu vreo 3-4 baieti straight face happy

| Golena a răspuns:

Fiecare dupa plac.