| thechosenone a întrebat:

Sunt baiat dar vreau sa va intreb ceva despre fete pentru care inca NU AM GASIT RASPUNS! De ce un baiat care face sex cu 100 de femei e considerat un gagiu, un zeu al sexului pe cand o femeie daca face sex cu mai mult de 10 persoane este considerata curva?happy. Adica o cheie care deschide 100 de lacate e o super cheie iar un lacar tare e deschis de mai multe chei e un lacat de ****...straight faceCe parere/raspuns aveti pentru asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai simplu! barbatul e special el creaza copilul.
Iar ala care considera ca o femeie e curva daca o face de 100 de ori insemna ca el a avut 100 de tati.

poate femeia aia isi dorea satisfactie si folosea barbatul pe post de jucarie.

iti mai dau un citat asa de la barbat la barbat
"Cheia se rupe, lacatul ramane"

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Din stupizenie, superficialitate şi religie.
Toţi oamenii au dreptul să-şi trăiască viaţa.
Oricum, prostia şi religia sunt principalele vinovate pentru această mentalitate cretinoidă.

| cristi202 a răspuns:

Lasa ca si baiatul care o face cu 100 de femei e considerat curvar, nu e mai "prejos" de femeie.

| Razvan a răspuns:

Degeaba.Asta e mentalitatea oamenilor si n-ai ce le face.Barbatul trebuie sa aiba exeperienta si femeia sa fie mironosita

Răspuns utilizator avertizat
| 16.laura.16 a răspuns:

Pentru ca se presupune ca femeia este (trebuie sa fie) sursa de moralitate.

| Cretaker a răspuns:

Pentru ca femeile nu aveau drepturi inainte.

... oh wait, nu are legatura.

| traficanta a răspuns:

Wow niciodata nu m`am gandit la asta.si da, e adevarat...chiar nici eu nu pot sa gasesc raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa considera barbatii? pentru baieti, e foarte interesant dupa ei sa aiba cat mai multe femei in pat, dar fetele sa nu faca asta.happy
________
doar o parerebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curvarul este egal cu curva, practicand sexul de placere sau din viciu.in biblie. dar in carter cocalarul, gigi scula, e echivalentul marianei cur de fier.nu spune nimeni ca ei sunt mai buni si ele sunt rele.sau invers.

| proffessor a răspuns:

Depinde.Nu toti au aceleasi opiniihappy Din punctul meu de vedere, sunt la fel "ambele tabere"... Daca intelegi ce vreau sa spunbig grin

| Ronnie21 a răspuns:

Salut tuturor! Parerea mea este ca de blamat este societatea in primul rand, pentru ca datorita ei gandim asa...sunt o multime de exemple asemanatoare cand societatea ne indruga ceea ce trebuie sa credem si ceea ce este bine sau rau. Educatia are si ea rolul ei, de asemenea si religia, insa vina ar trebui sa si-o asume societatea...