| sL0boz a întrebat:

Un baiat care face sex cu mai multe fete e considerat "smecher", dar o fata care face sex cu mai multi barbati e considerata curva.Nu e discriminare? (nu sa faca sex cu mai multe persoane deodata, azi una, maine alta )

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, fata nu e neaparat curva, ci, si ea are absolut acelasi drept de a experimenta si castiga experienta ca si baietii! Altfel, in loc sa stie si sa fie "buna" la pat, o catalogati de proasta si o dezamagiti, unul dupa altul, uitand ca si are sentimente si suflet, si poate vrea si cauta o relatie serioasa, in care si mintea si trupul sa poata coexista armonios, frumos, benefic si constructiv!

11 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Imagineaza-ti o cheie care deschide toata usile, tare nu?[baietii]
acum imagineaza-ti o usa care este deschisa de toata cheile, foarte aiurea nu?[fetele]

| sylar2007 a răspuns:

Nu e discriminare! un baiat poate sa se culce cu o fata fara sa puna suflet dar femeile aproape intodeauna pun! voi femeile va tot dati victime ca va inselat x sau y dar cand stiti ca el e afemeiat de ce tot va combinati cu el? traim in tara in care toate curvele sunt virgine

| sylar2007 a răspuns:

Logic ca am dreptate, m-am saturat sa vad femei care tot timpul se plang si se dau victime si acuza barbati cand ele sunt cum sunt.si dau si exemple:
1.de cate ori spuneti ca noi ne uitam numai la fizicul femeilor dar voi cand spuneti cum vreti sa fie barbatul perfect puneti si,, sa arate bine''?
2.de cate ori ati auzit ca o fata care e cu un baiat sensibil il paraseste pentru un baiat,, rau''? pentru o face sa se simta mai,, femeie''si dupa se plangea ca barbatul nu e deloc sensibil?
3.cate v-ati combinat sau a-ti vrut sa va combinati cu populara si cate l-ati vrut pe tocilar?
4.de ce va uitati la banii barbatilor si reprosati ca nu va ia aia aia sau aia?
5.de cate ori l-ati lasat pe prieten pentru prietene dar cand prietenul va lasat pentru prieteni a-ti facut crize de nervi?
6.de ce va lasat cucerite de curvari daca sunteti impotriva lor?
7.de ce acuzati ca unii baieti sunt insensibili si va iau la misto cand voi faceti la fel cu baietii?
8.de cate cazuri gen,, sotul m-a parasit pentru cea mai buna prietena''
a-ti auzit? cea mai buna prietena nu era femeie?

repet traim in tara unde toate curvele sunt virgine

| fedot a răspuns:

Eu zic ca e curva.Sa fim seriosi,carui barbat i'ar placea ca un alt barbat sa ii f... femeia? Mie unu nu.Da, si inca ceva... Aveti grija de femeile voastre, daca nu: are altcineva grija de ele.

| XDoctor a răspuns:

E discriminare pura!

| Catalin_1945 a răspuns:

Un baiat care face sex cu mai multe fete nu este considerat smecher practic el isi bate joc de ele se culca cu ele si le lasa

| DanaCherry a răspuns:

Pana acum nu m-am mai gandit la asta. Dar poate intr-un fel ai dreptate. Daca stai sa te gandesti mai bine chiar asa e happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate si @sylar2007
Deci femeile sunt curve, barbatii curvari...bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu asta. Mereu mi s-a parut asa. Cam de la 13-14 ani mi s-a parut o prostie gandirea asta. E preluata de la rromi chestia asta.
Si da mi se pare o discriminare si o acuzatie grava.

| Danutza27 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o ia pe calea credintei sa il descopere pe Dumnezeu si sa traiasca nu dupa capul lor sec ci dupa ce ne indruma Sf Scriptura.Nu ar mai fi nici SIDA nici alte bolesnite sexuale, nici 16 mil de avorturi, ar fi numai oameni cu scaun la cap ca de "Frica de Dumnezeu atrage de la sine Dragoste de Dumnezeu"

| Gyuliano a răspuns:

Eu zic ca nu e discriminare. Totu pleaca de la gandirea toturor.pentru ca asa s-a format. Este ceva normal, o atractie fizica. cum unui baiat ii vine sa faca sex asa si unei fete. Doar ca la baieti este altfel " azi am chef sa *** " ceva normal, dar cum ar fi sa vina o fata si sa zica " azi vreau sa simt o trompa in mine? ". Faptu ca toti cand vad o fata ca se culca cu diferiti baieti si o fac curva e normal ca toate fetele sa se fereasca si sa nu se vorbeasca urat la adresa lor. Si nu e vb ca baietii isi bat joc de fete atat timp cat le ofera placere si nu e obligatoriu sa faci sex din dragoste!