| efimash a întrebat:

De ce mereu se intampla ca la primul act sa ma termin repede pana la o minuta cu toate ca intretin relatii sexuale regulat?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca suferi de ejaculare precoce. Se va rezolva cand vei invata, prin exercitiu, sa iti controlezi ejacularea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza excitabilitatii tale mult prea intense care induce mereu suresciitarea. De asemenea probabil ca si din cauza dorintei mult prea intense de a intretine contacte sexuale cu o anumita persoana. Dupa acumularea unei experiente sexuale mai "vaste" probabil vei scapa de aceasta situatie jenanta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Numai la primul numar ejaculezi repede sau si la urmatoarele? Daca este ejaculare rapida la toate numerele, inseamna sa sufiri de ejaculare precoce care trebuie tratata in urma unui tratament dat de un medic specialist.

| seth2016 a răspuns:

In cazul ejacularii precoce diagnosticul corect este pus numai de medic.

Tratamentul poate fi medical si psihologic daca e cazul, in functie de varsta si tipul disfunctiei.

Vad ca ai multe intrebari in legatura cu ejacularea precoce. Daca nu stii unde sa te duci trimite-mi un mesaj privat si pot sa-ti fac o recomandare.