| Sawarekh a întrebat:

De ce multe tipe ma intreaba: ''tie iti place sa domini, sau sa fi dominat''

Nu este evident ca tuturora ne place si sa fim dominati dar si sa dominam? eu asa stiu ca este sexul, ori poate altele il vad altfel?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta era o intrebare pentru tine, la care raspunzi clar din punctul tau de vedere, ce-ti place tie, nu evaziv ce le place altora.

| Sawarekh explică (pentru Violleta2022):

Oke dar in opinia ta cum consideri ca ar fi oke?

| Sawarekh explică (pentru Violleta2022):

Ma mai gandeam la o chestie, oare filmele por*o au denaturat gandirea atat a femeilor cat si a barbatilor si cand dau de realitate e complet diferit?

| T0T a răspuns:

Fiecare cu dorințele lui, în funcție de partener. Vrea să te cunoască mai bine. Sunt oameni care vor mai doar să domine, alții care vor să fie mai doar dominați. Nu ai idee cât de diferiți pot fi oamenii, atunci.

| Sawarekh explică (pentru T0T):

Inteleg, e o prostie dupa parerea mea sa ai pretentia doar sa fi dominat si tu sa stai ca lemnu, eu nu as putea sa stau cu asemenea specii de femei care se gandesc doar la placerea lor.

| Hammurabi a răspuns:

Pe bune?
Cât de multe tipe te-au întrebat chestia asta?

Nu știi prea bine. Sexul nu are neapărat o componentă de "dominare".
Nu mai învățați despre sex doar de pe net și din filme porno.

| Sawarekh explică (pentru Hammurabi):

Stai, stai nu eu am zis asta. Ele zic asta.
Evident ca sexul este despre amundoi si nu ar trebui sa gandeasca asa, dar crede ma am dat de multe tipe care vad lucrurile complet diferit, dupa cum ai zis si tu de la filmele acelea toxice se i au toate. Multe din ele cred ca barbatii sunt facuti sa domine si au o datorie sa le satisfaca. Sigur ca este conplet fals!

| Amvenitsăajutoameniideaici a răspuns:

E trendul asta de bottom or top. Ignora-l. Cauta pe cineva care gândește logic și are decenta sa nu te întrebe detalii atât de intime.