| Vasilica_Miron_1986 a întrebat:

De ce noi bărbaţii mai tineri suntem atrasi de femeile mai în vârstă?

Răspuns Câştigător
| Roxanamihaela25 a răspuns:

Și prietenul meu a avut contacte sexuale cu femeii mult mai in varsta pana sa fie cu mine..sti proverbul "gaina batrana face ciorba bună" intelegi tu.

13 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu mai bine vorbesti tu in numele tau?
De cand reprezinti tu toti barbatii?

| Hammurabi a răspuns:

Da, am avut și eu problema asta până pe la vreo 23-24 ani.
Probabil pentru că femeile mature sunt mai experimentate și trăiesc altfel momentul. Sunt mai pasionale față puștoaicele de 20 și ceva de ani. În orice caz, experiențele pe care le-am avut de genul ăsta, n-au fost deloc rele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Esti pedofil

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ești tu gerontofil.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu te-ai gandit la minore, nu eu.

| doctorandus a răspuns:

La mine a fost invers, la tinerete eram atras de tinere si dupa 35 de ani de ceva mai mature.

| Vasilica_Miron_1986 explică:

Aceasta a fost o intrebare si n-am nimic cu nimenea si tratati intrebarea ca atare nu jigniti nu jignesc

| Drimmero a răspuns:

Pentru ca cele tinere sunt copile si nu stiu ce vor.

| cristimihailov a răspuns:

Ai auzit de complexul oedipian?

| mgtow a răspuns:

Pt ca nu se plang de dureri si accepta orice pozitie sa leo dai cat mai tare la buci indiferent ca durezi 1h sau 30 min. Alea tinere sant fragile ca copii de 10 ani.

| deeeaqq a răspuns:

Pentru că bărbații bătrâni le suflă fetele tinere bărbaților mai tineri

| Vasilica_Miron_1986 explică (pentru mgtow):

Bine zis

| Violleta2022 a răspuns:

Este o parere gresita din partea ta.
Nu toti baietii/barbatii sunteti atrasi de femei mai in varsta, dimpotriva, sunt aatrasi de fete tinere, doar unii, care au o preferinta sexuala aparte, prefera femeile sau barbati ami in varsta, sau chiar batranii.