| warGRave a întrebat:

Revin cu o intrebare asemanatoare primei.Dc barbatii sunt atrasi de femeile pe tocuri? Un motiv ar fi le face mai inalte?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece o femeie pe tocuri, arată superb, in comparatie cu una care este in adidași sau balerini.

| lpavel a răspuns:

Cine ti-a zis asemenea prostii? laughing))
Barbatii sunt atrasi de femei sexy, cu forme nu pentru incaltarile lor... laughing))

| warGRave explică (pentru lpavel):

Am formulat gresit. rolling on the floor evident ca o grasa pe tocuri e dizgratioasa. Vroiam sa intreb daca e adevarat tocurile dau un plus de feminitate.Da' nu prea mi-a iesit rolling on the floor)

| lpavel a răspuns (pentru warGRave):

Chiar si asa eu cred ca tocurile sunt apreciate numai de femei... se simt mai inalte, pentru barbati NU conteaza cu toc sau fara, important sa arate bine! happy