| alyna_2132 a întrebat:

De ce noi fetele suferim? de fostul prieten a umblat cu mine doar sa nu fie singur?

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Alyna@ pot sa te contrazic. ce te face sa crezi ca un baiat nu sufera. acum depinde la caz la caz. sa stii de la mine ca Baiat iti zic ca si baietii SUFERA asa cum unele fete sufera iar altele de doare undeva.

4 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Toata lumea sufera, este omenesc. Ce? Barbatii nu sunt oameni?! A 2-a intrebare e aiurea pusa, oricum, probabil ca da, ca sa nu se simta singur si ca sa aiba ce pipaiiwinking

| FreakyFred a răspuns:

Fetele destepte isi fac din nou aparitia. De ce voi fetele (buricul-pamantului de altfel) suferiti? De tari ce sunteti. Noi baietii nu suferim, nu. Noi suntem, asa, niste animale preistorice venite de pe alta planeta, clar.
Logic ca a umblat cu tine doar ca sa aiba "o bucatica" langa el.

Asa ca, fatuca, ia du-te un pic la culcare si dupa vei afla singura raspunsul la intrebarile tale geniale.

| Saya555 a răspuns:

CA SUNTEM PROASTE! suntem atrase de farmecul lor masculin.pana ne dau papucii...laughing :-W.nu putem uita de amintiri de frumusetea lor de nimic.o perioada.asa suntem noi ne doaree, ne pasa! si ar trebui sa nu mai fim asa oricat de sexy a fost tipulaughing DECI FETELOR HAI SA INCERCAM SA FIM TARI MACAR O DATA!:p:*

| deeutza_2401 a răspuns:

Stiu cum e sa suferi din cauza fostului prieten. Iti zic ceva: toti baietii sunt in stare sa ne cucereasca... Dar sunt foarte putini care pot sa ne tina pentru totdeauna. Se zice ca fetele inseala mai mult de cat baietii, in unele situati nu este adevarat. Majoritatea baietiilor sunt curvari, sunt putini care nu sunt asa, uni sunt romantici si ne petrecem viata cu ei pana la capat, iar alti peste 2 zile ies cu altele. Draga Alyna sfatul meu e sa'l uiti si sa incerci sa fi mai atenta pe cine te iubeste sunt multi oameni cu 2 fete deci ai grija la lumea de acum nu te mai poti astepta la alt cevakiss