| TurliucAdrianFrancis a întrebat:

Buna,TPU.Cat de mult vorbesc fetele despre prietenul sau fostul lor prieten?

6 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca vorbim mult dupa o despartire recenta, iar mai tarziu cand inca nu ne-au trecut sentimentele numai vorbim, insa daca ne intreaba cineva incepem sa povestim mult, si in detaliul. In unele cazuri ar putea incepe cu "era un prost, fraier", in altele nu.

Cand numai simtim nimic nu mai vorbim de el deloc si nici nu-l mai jignim cand te intreaba cineva de el.

| Aleqa a răspuns:

Despre fostul lor prieten vorbesc doar cand sunt geloase sau nervoase pe prezentul.
De prezentul vorbesc mai mereu cu prietenele, prietenii.

| Încrucişătorul a răspuns:

Nu cunosc enigmele feminitatii.
Nici un barbat nu stie. Asa ca, din pacate, esti pe cont propriu... la fel ca ceilalti.

| neutrino a răspuns:

Acest subiect nu trebuie tratat foarte mult.

| dragos9234 a răspuns:

Nu prea mult.Se gandesc la el doar cand il vad cu alta.

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu nu prea vorbesc de fostul, nu prea vorbesc mai deloc laughing Fetele vorbesc mai mult despre prezentul :X