| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu am erectie noaptea mai deloc? Nici dimineata... Cam de 6 ori pe saptamana am activitate sexuala noaptea. Dupa vreo 2 ore ma culc. Si nu am pic de erectie. E normal? Ce am? Inainte aveam...

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Batrinetea, stresul astea, diabetul.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 21 de ani man

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Stresul este la orice varsta

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar esti de acord ca nu e normal deci...
Poate e o teorie...nu neg

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mai este normal in ziua de azi?

| Violleta2022 a răspuns:

Probleme erectile. Mergi la un medic urolog si investigheaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La-ba nu e activitate sexuala. Nicio forma de mas*urbare nu e forma de activitate sexuala.
Inseamna ca am 2 acte sexuale in fiecare noapte, de 6 ori pe saptamana. Adica 12 acte pe saptamana, poftim. Inainte nu aveam activitatea sexuala seara si aveam erectie nocturna si dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am zis ca am facut sex de 2 ori pe zi cu o femeie?

Răspuns utilizator avertizat
| marianaustroi a răspuns:

Buna uite chiar ca fata încerc sa te ajut fix aceeași problema dar ca fata când eram mai mică gen 14-15 ani ma excitam rău când vedeam băieți sau când cineva ma atingea sau încerca să-mi pună mâna la păsărica eram uda toată. Acum la 20 de ani nimic nu ma excita absolut nimic chiar și cu fostul partener când aveam relații intime ma ustura vaginul iar dacă punea lubrifiant nu simțeam nicio plăcere absolut nimic chiar dacă o avea foarte mare. Din cauza asta și mam despărțit durere la fiecare act. Am primit o recomandare de la medic ca trebuie sa luam estrogen sunt niște vitamine foarte folositoare de
maiine încep tratamentul