| AlexandruM1994 a întrebat:

De ce nu am incredere in prietena mea? suntem de cateva luni impreuna,am trecut prin multe,ne-am distrat,nu prea ne-am certat,ne-am inceput viata sexuala, dar pur si simplu nu am incredere in ea..nu am incredere ca ar putea rezista avansurile altui baiat.dar o iubesc. vreau niste raspunsuri

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O iubesti asa de mult incat crezi ca s ar arunca pe orice barbat?

| neutrino a răspuns:

Fii capabil astfel incat ea sa fie multumita de serviciile tale. In caz contrar, este si normal sa ceara ajutorul altcuiva.

| ElenaSA a răspuns:

Daca tu crezi asta nu inseamna ca este neaparat nevoie sa se si intample asta. Poate ti-e teama sa nu o pierzi si de asta te tot gandesti.

| Mussette a răspuns:

Din gelozie. Ca relatia sa mearga, ai incredere in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ati inceput viata sexuala prea devreme si asa crezi ca face cu cine apuca, cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teama ca te-ar putea parasi oricand. Lipsa de incredere in tine.

| NameHarris a răspuns:

Esti geloshappy

| kilerr a răspuns:

Tu incearca sa ai incredere in ea depasesteti frica.Cred ca totul depinde de ea, daca te iubeste o sa respinga orice avans.