| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu e bine sa faci sex anal, daca esti virgina? Baieti.este vreo diferenta intre sex anal si cel normal, simtiti ceva mai special/intens daca o introduceti in "dosul" fetei?

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Cine a zis ca nu e bine sa faci sex anal daca esti virgina tongue? Atat baietii cat si fetele simt ceva "mai special " laughing ma rog, depinde. exista atat baieti cat si fete carora nu le place senzatia.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu simt doar repulsie cand aud de asa ceva. Sunt n motive ca sa nu faci sex anal, printre care mentionez doar riscul marit de (fisuri anale, hemoroizi, cancer de colon) si probleme legate de scaun, cum ar fi ca nu poti sa te mai tii cand te trece caca si iti faci chilotii maronii.

| Pysu a răspuns:

Nimeni nu zice ca nu e bine safaci se anal cand esti virgina, si da exista o senzatie mai intensa cand o introducem in dosul feteibig grin funditabatting eyelashes?

| Gdeni a răspuns:

Incearca si vezi daca iti placewinking sunt unele fete care nu mor dupa asa ceva rolling on the floor

| Gabitzaa a răspuns:

Pot aparea dureri sau chiar boli, dar daca nu patesti nimic este o senzatie placutatongue