| verde_2676 a întrebat:

Este bine sa faci anal? daca esti virgina?:-s happy funda.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu est ebine sa-ti incepi viata sexuala astfel. Trebuie sa stii ca nu vei mai fi virgina dupa primul act sexual, chiar daca el este anal. sexul anal este o perversiune sexuala destul de greu de acceptat atat fizic cat si psihologic si ar trebui sa apara intr-o relatie deja rodata, intre doi adulti de minim 20 de ani care au impreuna o viata sexuala normala de cativa ani macar. Fiindca altfel pot aparea traume fizice si psihice imposibil de corectat, care vor afecta definitiv viata celor doi parteneri (mai ales a femeii). Cele mai multe cupluri nu se simt niciodata pregatite sa faca sex anal, altii o fac si asta ii desparte fiindca este prea greu de suportat si nu sunt suficient de pregatiti pentru asta.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci? Sex anal?
Cum să fie bine?
Anusul este făcut să elimine, nu să primească. După sex anal te "bucurii" pentru tot restul vieții de hemoroizi, incontinență de fecale, constipația cu diverticuli, rupturi de mușchi, etc. și chiar cancer!
Nu mai ești virgină chiar dacă nu faci normal dar o faci anal!
Dacă nu te respecți tu, nimeni nu o va face, ține minte! Fără sex anal. El se simte bine și tu îți pui sănătatea în cuie.
Sărbători fericite.
Pa, pa.

| glamour a răspuns:

Daca iti incepi viata sexuala cu sex anal inseamna ca esti virgina doar de ochii lumi. Nu mi se pare normal sa faci sex anal insa fiecare cu alegerea lui/ei.

| death a răspuns:

Trei homosexuali mergeau pe stradă. Unul trage un vânt: HHHHH
Trage şi al doilea un vânt: HHH
Trage şi-al treilea: Prrrtz!
La care ceilalţi doi: HĂ HĂ, Virginu'!
Alegerea e a ta. În ce categorie vrei să fii?

| MitroiBogdan a răspuns:

Raspunsul meu este simplu si concis : sexul anal s cel oral nu te face mai putin virgina decat sexul vaginal, toate constituie activitati sexuale, insa celelate forme de sex nu provoaca tarume de nici un fel psihologice sau fizice insa foarte importante sunt cele fizice.Sexul anal provoaca dureri groaznice fara rost si desigur daca e facut de mai mult de o data pe saptamana determina marirea sfincterului anal la dimensiuni care nu mai pot retine materia fecala asa ca sfatul meu este sa faci doar sex vaginal sau oral daca iti place si exclude analul din viata ta sexuala nu face bin crede-ma, in plus un baiat se simte mult mai bine daca face sex normal decat anal fiidca indiferent dacaeste vorba de vagin sau gura aceste doua organe prezinta mucoase si glande care secreta lichid care inlesnesc frecarea decat analul si in plus te scuteste si de efortul de a cumpara lubrifiant a da si o veche vorba romaneasca numai curvele o iau in cur.

| crissnebb83 a răspuns:

Mmm daca iti place de ce nu dar totusi prima foloseste pasarica si poate o sa iti placa mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa