| anonim_4396 a întrebat:

daca faci sex anal mai esti virgina? funditsha!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te mai consideri virgină?
Numai o tâmpită poate practica așa ceva, sexula anal nu aduce decât rupturi de mușchi, hemoroizi interni/externi, contipație cu diverticului, și de ce nu cancer colono-rectal.
O femeie care se respectă nu face așa ceva, se iubește normal fără să-și pună sănătatea în pericol că vrea el!
Pa, pa.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Virgina este doar o persoana care nu a avut niciodata nici un fel de contact sexual.

| unknow a răspuns:

@imgirl, sa stii ca sexul anal lasa urmewinking daca se va duce la ontrol, doctoril va vedea renumita `creasta`,. nu e fraier! isi va da seamawinking

si referitor la intrebarea ta,... delia, o fata virgina e o fata curata, neatinsa!winking pura!

| unknow a răspuns:

Gabi, gabi, gabi! nu am zis ca e un lucru groaznik ca nu mai e vrgina.hee hee ar fi daca ar fi ft ft ft micawinking

si,. pana la urma. cam ai dreptatelaughing!
alooooo, traim in Romania, la ce te asteptithinking

Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeeeeee, ce intrebari...as fi curioasa sa stiu cati anisori ai:d

| nury a răspuns:

Moral nuhee hee

| cocolinoung a răspuns:

Sex anal inseamna ca te **** in cur! deci esti virgina!

| blanOs a răspuns:

Depinde cu câti!

| uuSexi a răspuns:

Nu,nu mai esti

| danyel410 a răspuns:

Prima data oral si apoi anal si ramai daca numai anal nu mai esti gata nu te mai ia nimeni

| imgirl a răspuns:

Daca stai sa te gandesti logic. odata ce te **** indiferent de zona nu mai esti virgina.dar daca te duci la control esti categoric happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fata medicilor da, dar in fata constiintei tale faptul ca ai facut sex anal a fost un debut in experienta sexuala, si inceperea vietii sexuale.

| geolinooo a răspuns:

Buna ma numesc Alexandra daca nu te-ai kulcat niciodata cu nici un baiat si o faci pentru prima oara da mai esti virgina!

| Emma96 a răspuns:

Normal ca esti nu o faci in p***a