| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu îmi poate plăcea de un baiat ok care ma place mult și căruia ii pasa de mine?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nici tu nu stii, cum crezi ca ar sti cineva de pe TPU care nu te cunoaste? Raspunde ti singură la intrebare si afla raspunsul, deoarece tu stii de ce.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca dragoste cu sila NU se poate face!

| Emma30555 a răspuns:

Pentru ca iubirea, atracția apare involuntar nu e o decizie rațională. Este o vorba din popor,, am spus o des și pe acest site, inimii nu i poți poruncii

| CleanHeart a răspuns:

Pentru că încă nu te.ai maturizat și mai vrei sa te joci

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibilitatile sunt multiple :
- te temi sa intri intr o relatie;
- e urat baiatul si oricat incerci sa te atraga fizic nu poti;
-e nebun baiatul si astfel te temi de nebuni;
-de obicei ce iti este accesibil nu te atrage si ce nu e accesibil te atrage;

| AdioTPU a răspuns:

Nu sunteți compatibili; atracția nu se programează/induce, vine de la sine.

| PussyCrusader a răspuns:

Pentru că dacă ai vrea un băiat de asta ok ii foarte ușor de găsit până la urmă, problema ii că tu nu îi vrei cu adevărat, și în final tot ești atrasă de tipicul "badboy", care are glezna goală și fumează țigări în spatele blocului sa nu îl vadă mămica.