| simona_4854 a întrebat:

Imi place de un baiat pe nume Cristi,iar eu sunt buna prietena cu verisoara lui,Nicolle! Intr-o zi a venit unde ne strangeam noi si a facut o saritura cu rolele ( si eu fac sarituri cu rolele),iar dupa s-a uitat la mine sa vada daca ma uit si cand a plecat de acolo unde ne strangem noi a plecat cu verisoara lui si a intrebat-o dac eu il plac! Ea a zis ca nu-l plac chiar daca stia ca il plac a vrut sa nu se bage! Si a zis ca o sa ma "loveasca" cu rolele si sa vada ce zic si daca-l plac,iar Nicolle l-a intrebat daca ma place si el a zis ca nu, dar daca nu ma placea ii mai pasa daca mie imi pasa de el! ce sa cred? Ca ma place sau nu? Poate a zis acel " nu " de rusine sa nu se stie ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Bella20 a răspuns:

Da asa-i ai dreptate.hee hee.Dar daca nu te-ar placee..nu s-ar mai interesa de tine daca il placilaughing..Cu siguranta tee placeee:*..Baftaa :*

| simona_4854 explică (pentru Bella20):

Semnul care l-ai pus laughing ce ar trebui sa insemne?

| Bella20 a răspuns (pentru Bella20):

Multumesc! >big grin

3 răspunsuri:
| 69dacăvrei a răspuns:

Te place.