| iluvthejobros a întrebat:

De ce nu ma mai baga in seama? inainte mereu ma saluta, acum nimic. A trecut pe langa mine dar nu a zis nimic, dar se uita in spate ca eram in spatele lui, (mai departe) s-a prins ca ma uitam la el big grin dar nu zicea nimic. Pune capul in jos cand ma vede. De ce?sadDaca il bag eu in seama oare o sa-mi raspunda? confused mi-e frica de chestia asta >

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine preiei tu initiativa.Nu ai specificat daca ati fost impreuna sau nu.Probabil te place si a vazut ca nu ii dai nicio atentie.

| sasha a răspuns:

Poate a observat vreo fata care il place ca va salutati si te considera o concurenta buna, vrea sa scape de tine si respectiva fata poate a inventat ceva : ca ai spus ceva urat despre el sau a inventat ceva urat despre tine, in orice caz numai o veste poate sa ii schimbe atutudinea, asa ca incearca si salutal tu prima daca nu iti raspunde cand va mai intalnit i-al la misto si spune-i ca nu mai sti sa saluti lumea pe strada asa intri in vorba cu el si poate afli de ce nu te mai baga in seama... succes!happy

| CHILIPIR a răspuns:

Saluta-l tu prima! Lasatul capului jos e semn de timiditate...deci nu ai de ce sa-ti pui intrebari.

| iluvthejobros explică:

Multumesc mult, happy