| Ramy_6214 a întrebat:

De ce nu ma suna iubitul? este plecat de ieri din tara cu facultatea pentru o saptamana si mi-a spus ca o sa` mi dea un semn sa stiu ca a ajuns cu bine.sunt cam ingrijorata sad

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Buna. Asa se intampla. Stiu si eu, ajungi acolo si esti entuziasmat, si cam uiti de tot un pic de timp. Stai linistita ca te va suna cat de curand. Sunt sigur de astahappy.
Succes.
Ciaohappy

2 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Fiindca romingul este scump sau poate inca nu a ajuns sau a ajuns de curand si este obosit sau a avut o problema doamne fereste in timpul calatoriei

| sweetys a răspuns:

Fiindca romingul costa mult ca sa suni in Romania