| Eunuarenume a întrebat:

De ce nu mai am menstruatie?

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pentru ca esti la menopauza, d'oh!

| Marynna a răspuns:

Sunt 1000 de cazuri pentru care nu mai ai menstruatie.Depinde ce varsta ai. Daca esti la inceputul menstruatiei[si nu ti-ai inceput viata sexuala] atunci e o dereglare si nu ai de ce sa-ti faci griji,daca ti-ai inceput viata sexuala, atunci exista riscul sa fii insarcinata, daca ai peste 40 de ani exista riscul sa fii insarcinata sau sa fii la menopauza

| Deny1333 a răspuns:

Ori ai răcit şi îţi întârzie, ori ai menstruaţia neregulată. Mai există şi posibilitatea să fii însărcinată sau la menopauză, dar nu ne-ai spus vârsta.

| Mayar a răspuns:

Poate fiindca esti insarcinata.

| Destinee a răspuns:

Pai cati ani ai?

| Mihaela111 a răspuns:

Poate ca menstruatia ta nu e inca regulata.Si eu am avut o perioada de cateva luni in care nu am avut menstruatie

| Dany82 a răspuns:

Tiau furat extrateresti menstruatia fa reclamatie la politiewinking rolling on the floor laughing

| KellyGreen a răspuns:

Ori ti'a intarzit ori ai ramas insarcinata.