| anonim_4396 a întrebat:

In ziua de astazi mai exista fete serioase? Care sa te iubeasca cu adevarat, sa nu isi bata joc de tine? Peste tot vad numai piti si fitoase.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cel putin nu mai cred, femeie serioasa se gaseste la comanda, iei contact cu firma real doll din EE.UU sau Franta si iti aduce acasa una care iti ramane fidela toata viata dar costa bani grei si merita desigur, vara e fierbinte si iarna o incalzesti langa sobita de la bunica.

| RAY a răspuns:

Sincer eu inca n-am de una serioasa in 24 de ani de existenta terestra asta din propie experienta vorbesc ca om, acuma daca sa privesc netru nici noi nu suntem sfintii sa spui ca doar ele sunt, asta e lumea din ziua de azi doar pe vrajjeala si misto uitate in jurul tau vezi ceva serios in tara asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai sunt dar nu sti tu unde sa le cauti happy, poate ca treci zilnic pe langa ele dar nu le prea vezi ca nu corespund criteriilor tale de exigenta. Schimba ochelarii, sau inainte de a te ambala asupra uneia mai vezi si tu din ce aluat e plamadita...
Spor

| MiruD a răspuns:

Da. exista! faza e ca, fetele serioase, nu o sa aiba niciodata un comportament ca cel al unei piti! Adica : nu se va baga in seama cu toti baietii, va fi timida, mai retrasa, nu in cubluri beata s.a.m.d!
Trebuie sa stii unde sa cauti!winking

| SebastianCMT a răspuns:

Tot timpul au existat, ca le gasesti mai greu asta e viata, trebuie sa stii unde sa cauti, si sa stii sa o tii langa tine. Si DA EXISTA.

| Pufuletmic a răspuns:

Exista dar le gasesti mai greu, chiar exista!

| rux2828 a răspuns:

Da, trebuie sa faci o groapa de 10 km in pamant ca sa dai de ele. dar nu e imposibil. frate, poate ai magnet la bitchs

| Riz a răspuns:

Da, dar nu le gasesti usor, sunt cele timide care nu le gasesti prin cluburi, nu le agati la petreceri, etc ..cauta ca sunt destule happy

| xAbramburica a răspuns:

Daca stii unde sa cauti, vei gasi! happy