| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi-am dorit niciodata o iubita, multe lume ma intreaba de ce nu vreau o iubita.Eu nu doresc o iubita deoarece nu ma ajuta cu nimica in schimb ma simt mult mai atars de fetele mai mari 20 + decat cele din liceu.De ce eu sunt mai diferit ca restul si nu doresc relatii superficiale?

Răspuns Câştigător
| Alyalexandra15 a răspuns:

Esti un baiat mai serios si matur. Nu te atrag fetele imature si inca copile. Nu e ceva de ingrijorat. Stai linistit si asteapta sa dai peste persoana respectiva. Insa atentie, nu incerca s-o cauti tu la toate fetele! Asteapta ca ea(fata potrivita) sa vina la tine!

| DarthRevan a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Iti multumesc mult Alexandra cu tot respectul meu iti multumesc, iti urez succes, multa incredere si noroc

| Alyalexandra15 a răspuns (pentru DarthRevan):

Cu mare placere! Bafta! :*

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti un ciudat.

| grab a răspuns:

E normal sa vrei una mai mare cand si tu te simti ceva mai... implinit. o sa vina si una pentru tine, fii pe faza! happy

| NumaiIdioti a răspuns:

Poate ca iti plac baieteiiwinking

| DarthRevan a răspuns (pentru NumaiIdioti):

Poate nu ma intereseaza, majoritatea fetelor stau cu baieti doar pentru haz umplutura hai sa fim si noi in rand cu generatia, chiar nu ma intereseaza asta.E mai important sa citesc o carte buna sau sa vad un film bun care ma ajuta in viitor sau sa invat o limba noua.De ce m-ar interesa la 16 ani fetele? ca sa fiu cool nu prea cred