| IonutSiAtat92 a întrebat:

De ce nu recunosc fetele/femeile ca ar dori un penis mare și gros? Din ce am văzut pana acum, toate și-ar trage-o cu Rocco Siffredi...

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu se faca de ras sau sa nu zica uiteo pe asta ce panarama e. Nu.i ajunge carlan chinezesc mic & subtire

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varstei

| RAY a răspuns:

Tu cauti sinceritate din partea femeilor? O femeie este samanta râului cum spune pavel, femeile mint mereu atat de mult incat nu iti dai seama de adevăr ele ar vrea penis gros, mare dar si un fraier Provider asa ca se compromit cu unu beta sclavul ei

| RAY a răspuns:

Mi-a dat un beta vot eronat

| alina2k18 a răspuns:

Daca ii vorbeste buzunarul laughing e acceptabil si un penis de 19.5 cmwinking nu trebuie sa fie f mare si groswinking
laughing
De ce nu recunosc? Nu stie mamaiawinking ca ti-ar zice laughing

| IonutSiAtat92 explică (pentru alina2k18):

Lool.19cm acceptabil zice ea..pai eu o am de 10cm

| alina2k18 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

La 10 cm ala nu poate fi numit penis ahahahaha, e cat degetu meu mic cu tot cu unghia cu gel inclusa totusi ca aia e mare laughing

| aumih16 a răspuns:

Da tu de unde stii ca nu l-ar vrea! depinde! poate le e teama la cel anal sa o i-a in fund! ce crezi ca e usor! hai ca la ala oral mai e cum mai este! dar la asta anal trebuie numai delicatete!

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu conteaza marimea, conteaza ce stii sa faci cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu vor sa-si baga joc de penisul tau mic si subtire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai multe recunosc ca vor performanta in pat...Cine a spus ca nu recunosc? Unele sunt foarte sincere. Nu se multumesc cu putin sau cu amatori in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza mai mult cum arati tu si daca stii ce sa-i faci! Majoritatea barbatilor au un penis normal,dar daca ei arata bine,sunt hot, atragtori, si stiu si cum sa o excite, nu mai conteaza asa mult marimea, care in average este intre 15-20cm!

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

In Romania media e de 12.73 cm amarati si chinuitiwinking
Deci Gigel o are de 14 si Vasile de 12 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt femeie și nu vreau neapărat un penis mare. Și nici gros.winking

| troleibuz a răspuns:

E un mit.

| EcceHomo a răspuns:

Nu chiar toate și-ar dori să facă sex cu Rocco Siffredi, mie, de exemplu, mi-ar plăcea să fac cu Roberto Cabrera.

| Drimmero a răspuns (pentru EcceHomo):

Tu mai traiesti? Sau ai murit speranta?

| Quassaar a răspuns (pentru EcceHomo):

Șarpeleee! laughing)

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Atentie, un penis mare si gros, daca nu e folosit cum trebuie si cu grija, poate cauza multe rani si daune unui vagin, mai ales daca acesta este stramt.
Cine ti-a spus tie ca toate femeile cauta un penis mare si gros?
Un vagin o fi el, un organ forte elastic cand se umezeste, dar nu toate femeile cauta un penis mare si gros, gen 25+ cm. Penetrarea cu un un astfel de penis poate fi dureros.
Sunt femei care cauta penisuri mari, in special pentru sexul oral, dar pentru penetrarea vaginala sau anala, nu cred ca toate cauta asa ceva.
In filmele XXX, porno, exista tendinta de a se exagera foarte mult: penisurile sunt marite, uneori cu mansoane, de culoare asemanatoare culorii naturale a penisului celui ce performeaza; cantitatile de lichid seminal ejaculate sunt mult marite, uneori, nu tot ce ejaculeaza el e lichid seminal, uneori chiar deloc din ceea ce arata ca ejaculeaza nu e sperma; unele actrite din bransa isi maresc sanii cu silicon.
Mai intereseaza-te, vezi!