| anonim_4396 a întrebat:

De ce o fostã prietena ar incepe sa imi spioneaze profilul de Instagram? Tin sa mentionez ca nu am mai tinut legatura de luni intregi, doar prin niste prieteni nimic intre noi doi, ne avem amândoi la block pe Facebook.

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate te vrea inapoi.

| AlexSalling a răspuns:

De curiozitate. Vrea sa vada cu cine umblii.

Răspuns utilizator avertizat
| 2k18Tpu a răspuns:

Să vadă dacă mai ești "tu" sau daca te-ai schimbat

| gi4284 a răspuns:

Pentru interesul sau și pentru a ei cultura. Nu e de ajuns ca ți știe tipologia ..Cred ca voia doar sa se convingă ce fel de tip esti.Și cum o mai duci eventual laughing Dacă tot nu conversați. totuși sa fie precisa cu cine a avut de-a face