| Keed13456hib8hvh a întrebat:

De ce oamenii obezi se masturbeaza greu?
Motivati raspunsul. Primiti funda

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din cauza burtii, e prea mare.

| Alexandru0007 a răspuns:

In general, se misca mai greu obezii. deci si masturbarea e cam la fel, mai greoaie happy
totul tine de miscari

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca se masturbeaza greu, eu cred ca nu vorbesc asa mult despre masturbare, cum vorbesc altii.

Esti cumva obez si vorbesti din propria-ti experinta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este o parere/presupunere probabil personala, insa te asigur ca este absolut eronata/gresita. big grin

| doctorandus a răspuns:

Depunerile de colesterol pot produce impotenta. De aceea scaderea potentei este semn ca trebuie control la inima.

| minrest a răspuns:

Dupa o anumita greutate, pe masura ce se ingrasa le scade libidoul, iar la un moment dat penisul se retrage intr-un pliu al burtii, si trebuie sa admiti ca asta e un impediment in calea masturbarii.

| PersonajFictiv a răspuns:

Se misca greu probabil. Au maini mari, grele, tine de logica sa stii asta.