| anonim_4396 a întrebat:

De ce oare? imi aduc aminte anul trecut ca eram in clasa si a inceput un baiat sa zica despre fiecare fata care e virgina si care nu este? si dupa ce a spus pentru fiecare fata in afara de mine a zis el ca eu sunt singura virgina si dupa aceea m-a intrebat si nu i-am raspuns nimic nici nu ma uitam la el dar cred ca e un mare nesimtit voi ce credeti? pls funda

Răspuns Câştigător
| ana_2556 a răspuns:

E un cretin tongue Nici nu merita sa-l bagi in seama, se dadea si el mare. Nu ai cum sa-ti dai seama daca o fata e virgina sau nu decat daca iti spune ea.

6 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Ce ratat. Ma mir cum nu l-ai plesnit, eu asa as fi facut in locul tau. laughing

| LNK a răspuns:

Daca era pe catedra trebuia sa-l pisti de picior. laughing Iti garantez ca ar fi tacut si ar fi aterizat frumos pe podea. laughing

| LNK a răspuns:

Daca nu ar fi trebuit sa se mute parintii tai, ar fi fost chiar stupid sa te muti din cauza unui cretin. Ar fi trebuit sa-l pui la punct si nu s-ar ma fi luat de tine.winking Nici mie nu imi sta in caracter sa ma pun cu toata lumea, dar cateodata trebuie sa iesi de sub "carapace".winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vi s-a intamplat asa vreodata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e ai dreptate oricum nu l-am bagat niciodata in seama si tot el zicea ca nu ma uit la ellaughing)c fraier

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar nu imi sta in caracter sa ma pun cu el pana la urma am scapat de el bine ca nu mai sunt cu el in clasa si ca m-am mutat mai mult din cauza asta si din cauza ca parintii s-au mutatsad