| SERIALS a întrebat:

De ce penisul mi se scoala de multe ori cand ies in societate? E nasol, ca se comporta obraznic si nu stie sa se comporte in societate, e un neobrazat. Doar acasa ar trebuie sa se scoale.

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pune-l sa invete pe de rost Codul bunelor maniere! (glumesc). Treaba cu erectia in public, fara un motiv serios, ar trebui sa-ti dea de gandit (daca e o problema reala). E un lucru bun ca ti se scoala, dar trebuie sa ridice capul(a) numai atunci cand e necesar, nu cand are el chef. tongue Vorbeste cu un specialist, poate are o solutie.

| SERIALS explică (pentru dannyel86):

Pai el se scoala ca ma gandesc la diverse scene erotice.

| dannyel86 a răspuns (pentru SERIALS):

In public e bine sa-ti tii in frau gandurile perverse. Cu totii avem problema asta, dar gasim solutii sa nu se vada ce gandim la acel moment. Umbla cu ea sculata intre 4 pereti, dar in colectivitate e bine sa tii situatia sub control, ca sa nu fii luat drept obsedat sexual.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinajs a răspuns:

J

| Cristinajs a răspuns:

Penisul tau se scoala cand te gandesti la lucruri mai indecente sau cant te uiti la o tipa beton pe strada si vrei so ****

| SERIALS explică (pentru Cristinajs):

Cand imi fac scene erotice in cap