| andriana_;) a întrebat:

De ce pentru baieti conteaza foarte mult varsta fetei?

6 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Dar si pentru fete de ce conteaza foarte mult marimea portofelului?

| Atotstiutorul a răspuns:

Da bineinteles ca, conteaza ce vrei? sa faca puscarie daca intretin relatii sexuale cu o minora? si da majoritatea baietilor de 15 16 17 ani deci am zis Majoritatea. nu toti. se gandesc la sex!

| aangelia a răspuns:

Le este rusine sa mearga pe strada cu "minore" asa cum ne numesc ei. :*

| Fetita a răspuns:

Nu pentru toti baietii conteaza varsta fetelor. Gigiku pe mine ma doare undeva daca e sau nu gros portofelul prietenului meu. Eu il iubesc oricum.

| CosteaVlad a răspuns:

Din acelaşi motiv pentru care şi pentru fete contează destul de mult vărsta băiatului, care trebuie să fie cu cel puţin 10 ani mai mare, altfel nu-i bun. (poate exagerez, dar ai prins ideea).
Băieţii în general din câte-am văzut sunt dispuşi la relaţii cu fete mai mici, sau muult mai mici decât ei, invers mai rar. Practic tu la ce anume te referi? happy

| andriana_;) explică:

Dau un caz concret de la care am pus si intrabrea : Ma plimbam cu prietena mea, si eu am vazut un baiat pe bicicleta care era cu un prieten, mi-a zambit si sigur ca si eu la fel. Apoi la un moment dat se opresc nu departe de noi si ma striga si imi cere telefonul, eu i l-am dat si mi-a spus ca ma va telefona. Apoi m-a sunat am vorbit despre toate si m-a intrebat si varsta dupa aia i s-a schmbat ft mult tonalitatea si a spus ca va mai suna.
P. S. dupa ce aflase cati ani am nu ma mai sunat ( era mai mare cu 2 ani )