| Iulianaiuli78 a întrebat:

Băieți, standardele voastre la vârsta pentru o relație, cum ar fi? Mai mica, mai mare sau nu contează?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Mai mare decât mine cu 2-3 ani, mai mică decât mine cu 4-5 ani. Cine spune că nu contează chiar nu are principii.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Marimba din pantaloni contează, Varsta e doar un număr

| Violleta2022 a răspuns:

De varsta cu ei, sau mai mica cu 1-2 ani.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Sa nu fie mare diferența de vârsta, nu contează mai mare sau mai mică.

| Corina3434 a răspuns:

Cred ca 7-10 ani mai mare e rezonabil. Ce sa faci cu unu' cu pantalonii in vine?

| KingOoO a răspuns:

Eu am 26 de ani si as prefera ca ea sa aiba intre 24-28 dar mergensi 18-33 daca e fata de casa.

Proba eliminatorie e sa nu fie grasa. Umpic bine facuta nu strica.

| Cristi9997 a răspuns:

Daca am 16 ani. Aproape de aceeasi varsta sau mai mare cu un an maxim 2.
Iar daca am peste 25 de ani cu cat imi cresc anii scade diferenta. N o sa vezi prea multe probleme la barbati de aproape 30 sa fie cu fete de 18 ani. Dar invers este o problema. Nu prea multi barbati o sa te vrea dupa ce treci de 30 de ani. Poate numai daca s prosti.

| painecuzahar a răspuns (pentru Cristi9997):

"N o sa vezi prea multe probleme la barbati de aproape 30 sa fie cu fete de 18 ani."
Ba e o problema, unde traiesti? Doar fetele cu daddy issues se uita la barbati de 30, cele normale te considera mos si la 25. Relatiile astea sunt dezastruoase.
"Nu prea multi barbati o sa te vrea dupa ce treci de 30 de ani."
Asta e o prostie cat casa rolling on the floor ca femeie si la 60 de ani esti curtata.
Iesi din casa bro, lasa site-urile dubioase de inceli ca ai o viziune foarte distorsionata despre lume si o sa contribui la statistica de barbati care mor singuri.

| Cristi9997 a răspuns (pentru painecuzahar):

Apai sincer as cordi si pe nana care imi lasa doi lei la profi si ciocolata. Decat pe tine daca esti fata/ca nici nu-mi dau seama.
Normale ma considera mos? Toate pitipoancele ma fac pedofil avand in vedere ca ele au facut sex cand eu ma uitam la desene animate.

| KaiSmile27 a răspuns:

Mai mică cu 5 ani, mai mare cu 2